سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نامه انتخاب ۱۵نماینده به عنوان اعضای اصلی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به رئیس مجلس/ فساد صندوق، ۲۳ آبانماه در صحن مطرح می‌شود

رئیس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس اعلام کرد: نامه انتخاب 15 نفر از نمایندگان به عنوان عضو اصلی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان به رئیس مجلس تقدیم شد.

آخرین اخبار
۲۱ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۳۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، محمدمهدی زاهدی نماینده مردم راور و کرمان و رئیس کمیسیون آموزش‌وتحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده صندوق ذخیره فرهنگیان،‌ اظهار داشت: کمیسیون آموزش‌و تحقیقات مجلس، نامه انتخاب ۱۵ نفر از نمایندگان به عنوان عضو اصلی کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان را خطاب به ریاست مجلس نوشته و گزارش طبق آیین نامه داخلی به وی تقدیم شد که به دنبال آن ابلاغ‌های مربوطه را ریاست مجلس صادر می‌کند.

*یکشنبه هفته آتی؛ انتخاب اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص

وی افزود: نشست صحن علنی مجلس که یکشنبه هفته آینده پس از یک هفته تعطیلی،‌ صورت می‌گیرد، ابلاغ‌ها درباره صندوق ذخیره فرهنگیان صادر و رسما تشکیل جلسه می‌شود. همچنین در این روز اعضای هیات رئیسه کمیته تحقیق و تفحص تشکیل می‌شود و فعالیت خود را آغاز می‌کند. یعنی تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان رسما از هفته آتی آغاز خواهد شد.

زاهدی همچنین تصریح کرد: مطالب کلی درباره متخلفان در کمیته تحقیق ‌و تفحص، بررسی شده است. اما هنوز وارد جزئیات و پرونده‌ها نشده‌ایم چرا که ممکن است پرونده‌ متخلفان خیلی بیشتر از اینها باشد،‌ چون یک بحث صندوق ذخیره و شرکت‌های تابعه را داریم و از سوی دیگر بانک سرمایه هم وجود دارد و به سبب ابعاد بسیار زیاد آن، نیازمند بررسی و زمان بیشتری است.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !