چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

رسانه های امپریالیسم سعی بر بایکوت خبری پیاده روی اربعین را دارند

مسئول یاوران رسانه ای اربعین استان گفت: غول های رسانه ای امپریالیسم سعی بر بایکوت خبری پیاده روی اربعین را دارند و دشمن نیز بدنبال اختلاف حاکمیتی بین ایران و عراق است.

آخرین اخبار
۱۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۲۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، محمد شهبازی در نشست یاوران افتخاری رسانه ای اربعین حسینی گفت: کارگروه رسانه فضای مجازی کمیته فرهنگی و آموزشی ستاد اربعین با هدف جذب و شناسایی و ایجاد شاکله ی تعاملی میان فعالین رسانه ای که  در عرصه های گوناگون اطلاع رسانی فعالیت می کنند، تشکیل شده است.

کارشناس فرهنگی رسانه و فناوری‌های نو اداره کل تبلیغات اسلامی استان بوشهر اضافه کرد:  ما برای  ایجاد همگرایی، هماهنگی ابلاغ سیاست‌های فرهنگی و رسانه‌ای ستاد مرکزی اربعین کشور اقدام به هماهنگی «یاوران رسانه ای اربعین» کرده ایم.

مسئول یاوران رسانه ای اربعین استان افزود: تکریم میزبانی مردم عاشق اهل البیت عراق باید اولویت خبرنگاران و رسانه های ایرانی باشد.

وی  بیان کرد: کارگروه رسانه و فضای مجازی کمیته فرهنگی و آموزشی اربعین استان آماده دریافت مستندها، تصاویرخبری، و دیگر محتواهای رسانه ای برای ارسال جهت پخش در فضای مجازی و شبکه های ملی و جهانی می باشد.

شهبازی تصریح کرد: غول های رسانه ای امپریالیسم سعی بر بایکوت خبری و تصویری پیاده روی بزرگ اربعین دارند، بنابراین همه فعالان و اثر گذاران فضای مجازی و رسانه تکلیف است هر آنچه که در توان دارند در پوشش گسترده و مناسب میزبانی مردم عراق و حضور گسترده مردم در اربعین اهتمام ورزند.

وی در ادامه از زائرین خواست به شایعات و خبرهایی کذبی که رسانه های دشمن درصدد انتشار آن در بین زائران هستند توجه نکرده و کلیه اخبار واطلاعات را تنها از طریق رادیو اربعین، کانال تلگرامی @alarbaenسایت الاربعین پیگیری نمایند.

این فعال رسانه ایی اظهار کرد: دشمن بدنبال اختلاف حاکمیتی بین حکومت جمهوری اسلامی و دولت عراق است و سعی دارد این برادری را به دشمنی بین مردم دوکشور تبدیل کند؛ بنابراین از همه تقاضا می شود به جهت حفظ تمامیت ارضی و احترام کامل به مردم و دولت عراق از هرگونه اختلاف و اخلال در امورات این کشور جلوگیری کرده و کاملاً تابع قوانین دولت عراق باشند و همچون گذشته با برابری و برادری با مردم میهمان نواز وخونگرم عراق رفتار نمایند،تا توطئه دشمن نیز خنثی شود.

مسئول یاوران رسانه ای اربعین استان خاطر شان کرد: رسانه ها نیز باید تمام توجه خود را به انعکاس مطلوب، شایسته و تکریم میزبانی خوب مردم عراق اهتمام ورزند و از انعکاس مطالب غیرمعقولی که موجبات ایجاد تفرقه بین مردم ایران و عراق می شود، صرف نظر کنند./ انتهای پیام

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !