یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شهدای مدافع حرم، لبیک گوی هل من ناصر امام حسین (ع) هستند

امام جمعه دلوار گفت: اگر بخواهیم در یک جمله شهدای مدافع حرم را توصیف کنیم باید بگوییم شهدای مدافع حرم لبیک گوی ندای این عمار امیر المومنین(ع) و هل من ناصر حضرت ابا‌عبدالله الحسین(ع) هستند.

آخرین اخبار
۲۱ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۵۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، حجت‌الاسلام علی زاهددوست صبح امروز در یادواره شهدای مدافعان حرم در بندر بوالخیر ضمن تشکر و قدردانی از پایگاه مقاومت و هیئات‌ عزاداری بندر بوالخیر جهت برگزاری یادواره شهدای مدافعان حرم اظهار داشت: اگر امروز نامی و یادی از شهدا در جامعه‏ باقی‌مانده است به همت شما مردم و برگزاری همین یادواره‌های شهداست.

وی با اشاره به درس‌های عاشورا بیان کرد: محافل عزاداری در ایام محرم باید در کنار حزن و اندوه و سیاهپوشی برای سالار شهیدان اباعبدالله الحسین(ع) بصیرت بخش باشد و ضمن تبیین درس‌ها و عبرت‌های عاشورا ما را با وظایف امروز نیز آشنا کند.

زاهددوست گفت: یزید و شمر امروز بدون شک آمریکا و صهیونیست‌ها هستند که در جنایت و خونریزی ادامه دهند راه آنان هستند.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: یکی از پیام‌های نهضت امام حسین (ع) آن است که در هر زمان باید یزید و شمر زمانه  را شناخت و در رکاب حسین بن علی زمان و تا پای جان در برابر یزیدیان ایستادگی کرد.

وی اظهار داشت: اگر بخواهیم در یک جمله شهدای مدافع حرم را توصیف کنیم باید بگوییم شهدای مدافع حرم لبیک گوی ندای این عمار امیر المومنین(ع) و هل من ناصر اباعبدالله الحسین(ع) هستند.

زاهددوست اضافه کرد:‌ آشنا کردن نوجوانان و جوانان و انتقال آموزه‌های انقلابی شهدای مدافع حرم به نسل جوان یک تکلیف دینی و ملی است که نقش آموزش و پرورش و دانشگاه‌ها در این مهم سنگین است.

امام جمعه دلوار افزود: شهدای مدافع حرم برای دفاع از حرم اهل بیت (ع) و حریم انقلاب اسلامی و صدور ارزش‌های انقلابی در بیرون از مرزها و در غربت به شهادت رسیدند.

/انتهای پیام

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !