پنج شنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

محدویت های فوتبال هیچ مانعی برای پیشرفت نمی شود

جمالی مربی فوتبال بانوان اهرم گفت: محدویت های فوتبال هیچ مانعی برای پیشرفتشون نشده، بلکه انگیزه شونم بیشتر شده است.

آخرین اخبار
۱۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۸
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، زینب جمالی یکی از مربیان فوتبال بانوان تنگستان در گفتگو با خبرنگار ورزشی تنگستان نما گفت: حدود۱۰ سال  هست که مربیگری می کنم ۴ سال بازیکن تیم دلوار کشتی در لیگ برتر بودم.

وی افزود: سه ساله که قهرمان نوجوانان استان شدیم زینب اشرفی ملی پوش ناشنوا به تیم ملی ناشنوایان که به مسابقات آسیایی اعزام شده دادیم.

جمالی اظهار داشت: دوسالی هست که بازیکن اهرمی در فستیوال استانی و کشوری خوب می درخشند که امسال هم مربی فستیوال استان بودم که مسابقات در رامسر برگزار شد که به لطف وعنایت خدا وتلاش بچه ها، زهرا صبوری که واقعا میتونم بگم تو رده خودش بهترین بازیکن استان هست به اردو تیم ملی ایران دعوت شد.

وی خاطر نشان کرد: خدا را شاکرم حضور۵ تا از بازیکنان اهرمی، پارسال برای مسابقات کشوری جوانان که شامل بازیکنان منتخب استان بودند درشیراز که خودم به عنوان مربی منتخب استان با این تیم اعزام شدیم که باعث افتخار بود.

مربی فوتبال بانوان اهرم با اشاره به مهمترین مشکلات خود افزود: نبود امکانات که شامل وسایل تمرین و غیره می شود که مسئولین به ورزش بانوان شهرستان بهاء نمی دهند که پارسال رقیه محمد قاسمی و زهرا شریفی تو اردو تیم ملی فوتبال بودند و هیچ حمایتی از آنها نکردند.

وی در ادامه اظهار داشت: وضعیت فوتبال وفوتسال خیلی خوبه ان شاءالله استعدادها ی زیادی در شهرمون هستند که باید کشف و شکوفا بشوند انشاءالله با حمایت مسئولین شهرمون که توجه بیشتری به این ورزش کنند و به امید خدا امسال ب عنوان نماینده بوشهر به مسابقات نوجوانان اعزام می شویم که جا داره همین جا از مسئولین ونهادهای دولتی بخوام که بنده و همکارم نرجس رستمی که به تازگی به جمع مربی ها پیوسته همکاری کنند.

زینب جمالی گفت: محدویت های فوتبال هیچ مانعی برای پیشرفتشون نشده، بلکه انگیزه شونم بیشتر شده است.

مربی فوتبال بانوان در پایان اظهار داشت: جا دارد از همه آنهای که حمایتم کردن تشکر کنم از رئیس اداره ورزش و جوانان تنگستان عالی پور که واقعا حمایتم کرد و بقیه عزیزان و خصوصا همسرم که پشتیبان من بوده و هست امیدوارم من و خانم رستمی بتوانیم باهم تیمهای خوبی رو روانه مسابقات کنیم که قطعا هم همین می شود واز نائب رئیس فوتبال ممسنی و رئیس فوتبال  لطفی بخواییم که با حمایتاشون باعث دلگرمی ما و پیشرفت فوتبال و فوتسال شهرمون بشوند و ازشما هم که خبرها رو پوشش میدین کمال تشکر رو دارم.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !