یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

حضور یکی از نمایندگان استان بوشهر در شورای عالی کشوری

برای اولین بار در طی ده دوره مجلس شورای اسلامی، سید کمال الدین شهریاری توانست عضو سه گانه نمایندگان مجلس در شورای عالی اجرای اصل 44 قانون اساسی شود.

آخرین اخبار
۰۷ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۳۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،  برای اولین بار در طی ده دوره مجلس شورای اسلامی ، یکی از نمایندگان استان بوشهر توانست عضو سه گانه نمایندگان مجلس در شورای عالی اجرای اصل ۴۴ قانون اساسی شود.

 سید کمال الدین شهریاری نماینده دشتی و تنگستان در حالی توانست با ۵۷ رای نمایندگان مجلس پس از هادی قوامی نماینده اسفراین با ۱۲۱ رأی و حمیدرضا فولادگر نماینده اصفهان با ۸۷ رأی قرار بگیرد که نمایندگان بیجار ،خوی،  مبارکه ، چالداران و شیراز که کاندیدای عضویت در این شورا بودند نتوانستند نظر نمایندگان را جلب کنند.

گفتنی است شهریاری پیش از این به عنوان عضو کمیسیون تلفیق برنامه ششم توسعه نیز انتخاب شده بود.

حضور شهریاری در این سمت نشان می دهد که وی دارای پتانسیل مناسبی برای قرار گرفتن در سمت های حساس مجلس و شوراهایی است که عضویت نمایندگان مجلس در آن پیش بینی شده است.

این شرایط می تواند در توسعه استان و حوزه انتخابیه اش با توجه به نوع تعاملاتی که در این کمیسیون و شوراها دارد موثر واقع شود.

انتخاب این سه نماینده مجلس، در اجرای بند ۱۳ ماده ۴۱ قانون اجرای سیاست های کلی اصل ۴۴ قانون اساسی مصوب هشتم بهمن ۸۶ انجام شده است./انتهای پیام

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !