چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دولت مسئول مرگ این جوان کارگراست، ظلم نکنید، زور نگویید

پیرمردی با تحصن در جلوی درب استانداری بوشهر با در دست داشتن تصویری از فرزند خود و دست نوشته ای با عنوان" دولت مسئول مرگ این جوان کارگراست، ظلم نکنید، زور نگوئید" خواستار حقوق از دست رفته فرزند مرحومش شد.

آخرین اخبار
۰۴ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، صبح امروز  پیرمردی با تحصن در جلوی درب استانداری بوشهر با در دست داشتن تصویری از فرزند خود  و دست نوشته ای با عنوان" دولت مسئول مرگ این جوان کارگراست، ظلم نکنید، زور نگوئید" خواستار حقوق از دست رفته فرزند مرحومش شد.

این فرد در گفتگو با چغادک نیوز گفت: فرزندم محسن اردشیر پور ۱اردیبهشت ماه ۸۳ بدون قرار داد در شرکت مخابرات بوشهر به مدت ۲ سال مشغول بکار بوده است که در تاریخ ۱ خرداد ماه سال ۸۵ هنگام ماموریت در عسلویه بدلیل سانحه تصادف فوت می کند وجسد فرزندم رها ساخته و راننده خودرو را نجات می دهند که باعث ناراحتی شدید ما شده است.

وی افزود: پس این اتفاق و مشقت هایی که در این راستا کشیده ایم مخابرات اعلام کرده است که این فرد کارگر ما نبوده است؛ پس از احراز هویت شغلی فرزندم از طرف اداره کل کار و امور اجتماعی، باز مخابرات در این خصوص ابراز بی اطلاعی می کند و ضمن اینکه به پدر و مادر این جوان اهمیت نمی دهد حاضر به ابراز تسلیتی در این باره نبوده است.

وی با بیان اینکه تا کنون در خصوص مشکل خود به نهادهای بسیاری مراجعه کرده ام، خطاب به دولتمردان گفت : ظلم نکنید، زور نگوئید، وجدان داشته باشید و حق و حقوق مردم را بدهید.

لازم به ذکر است: سال گذشته نیز این فرد درب اداره کل مخابرات استان بارها تحصن نموده بود ولی به نظر می رسد در خصوص حل مشکل وی اقدامی صورت نگرفت. / انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !