سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

نفرت همه انسان های آزادی خواه نسبت به عاملان فاجعه منا کاملا مشخص است

مسئول حوزه نماینده ولی فقیه در سپاه مالک اشتر بوشهر گفت: نفرت همه انسان های آزادی خواه در حادثه منا نسبت به عاملان اصلی این حادثه مشخص بود و عالم بشریت این حرکت را کاملا محکوم و غیر حقوق بشر می داند.

آخرین اخبار
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۶
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، حجت الاسلام محمد حسین انصاری نژاد مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه مالک اشتر بوشهر در گفت و گو با "سپاس" با اشاره به فاجعه تاسف بار منا، گفت: فاجعه غم انگیز منا اتفاقی تلخ بود، هر چند کشته شدن شیعیان توسط آل سعود دارای سابقه زیادی است و با تکرار شدن این حادثه باید آل سعود را آل سقوط بنامیم.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه مالک اشتر بوشهر اظهار کرد: بعد از حادثه منا چهره خبیث آمریکا، اسرائیل و آل سعود شفاف تر از گذشته برای شیعیان جهان نمایان شد.

این شاعر انقلابی با بیان اینکه این اقدامات زمینه ظهور را فراهم می کند، افزود: نفرت همه انسان های آزادی خواه در حادثه منا نسبت به عاملان اصلی این حادثه مشخص بود و عالم بشریت این حرکت را کاملا محکوم و غیر حقوق بشر می داند.

انصاری نژاد بیان کرد: آل سعود می خواهد در جامعه امروزی طوری نشان دهد که مسلمانان عامل اصلی این جنایت هستند، اما برای همه انسان های مسلمان و غیر مسلمان کاملا روشن است که دست های پشت پرده چه نظام هایی هستند.

از بنی صدر ارث به میرحسین موسوی رسید

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه مالک اشتر بوشهر ابراز کرد: در فتنه سال ۸۸ از بنی صدر ارثی به میرحسین موسوی رسید؛ قبل از اجرای حصر سران فتنه میر حسین موسوی تصمیم گرفت در میان جمعیت قرار گیرد و شبانه در خانه یکی از همفکرانش مخفی و صبح در میان جمعیت قرار گرفت، زمانی که مردم متوجه حضور او شدند به او حمله ور شدند و وی با پوشش زنانه محل را ترک کرد.

این شاعر انقلابی اذعان کرد: در دوران دفاع مقدس دشمن در همه فاکتور های مادی برتری داشت فقط در یکی از فاکتور ها همیشه عقب ماندگی زیادی داشت، در سنگرهای ارتش عراق شهوت و مستی حاکم بود و در سنگرهای رزمندگان ایرانی جوانانی بودند که شبانه در حال راز و نیاز با خداوند بودند.

انصاری نژاد با اشاره به اینکه صدای انقلاب همه کره زمین را فرا می گیرد، خاطرنشان کرد: مبارزه تا ظهور قائم آل محمد ادامه خواهد داشت و عدالتی پیرو حق اجرا و عملی خواهد شد و همه ادیان الهی به ظهور اعتقاد دارند./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !