یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شاهین بوشهر دربی بندری ها را در ۷۵ دقیقه برد/ اتفاقی جالب در بازی+تصاویر

هفته اول لیگ دسته دوم کشور برگزار شد و شاهین شهرداری بوشهر در یک بازی خانگی موفق شد با دو گل حریف نه چندان آماده خود را شکست دهد.

آخرین اخبار
۱۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۵۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،هفته اول لیگ دسته دوم کشور برگزار شد و شاهین شهرداری بوشهر در یک بازی خانگی موفق شد با دو گل حریف نه چندان آماده خود را شکست دهد.

اولین رونمایی از تیم محمد احمدزاده در حضور هواداران شاهین مقابل تیم الومینیوم هرمزگان بود که فصل گذشته از لیگ یک به دسته دوم سقوط کرده بودند.این بازی در حالی آغاز شد که بیش از دو هزار هوادار شاهین برای دیدن تیمشان در فصل جدید راهی ورزشگاه پیر بوشهر شده بودند.

شاهین شهرداری که برای بردن هجومی چیده شده بود تا بیست دقیقه ابتدایی و به علت گرما و شرجی زیاد کار خاصی انجام نداد تا اینکه هادی اصغری مهاج با تجربه شاهین یک موقعیت تک به تک را از دست داد ،همین حرکت یخ بازی را آب کرد و شاگردان احمدزاده برای رسیدن به گل بی تاب تر گردیدند.فرارهای احمدشاهی و یک و دو های او با اصغری و مالکی می توانست منجر به خلق موقعیت شود اما دروازبان بلند بالای هرمزگانی ها مانع کامیابی بوشهری ها شد.

در حالی که داور بازی وقت اضافه نیمه اول را نشان داده بود،غلام احمدشاهی با یک ارسال مواج مالکی را صاحب موقعیت کرد و او هم با ضربه ای بی نقص گل اول بازی را به ثمر رساند.این گل فشار و استرس را از تیم شاهین کم کرد تا آنها با ارامش راهی رختکن شوند.

احمدزاده در بین دو نیمه دست به تعویض زد و دو جوان آینده دار فوتبال بوشهر را وارد بازی کرد.غریبی و دهقان دو تعویضی بودند که به جای اصغری و غلام نژاد برای شاهین در نیمه دوم بازی کردند.تیم حریف که هیچ بازیکنی روی نیمکت نداشت نیمه دوم را با 10 یار بازی کرد.یکی از بازیکنان این تیم به دلیل مصدومیت با آمبولانس راهی بیمارستان شد.

شاهین شهرداری در دقیقه 71 توسط فرهاد نوری به گل دوم رسید و این گل پایانی بود بر ماجراجویی تیمی که بازیکنانش یک به یک خود را به مصدومیت زدند تا تعدادشان به 6 نفر رسیده و داور بازی را رسما خاتمه دهد.

شاگردان احمدزاده هفته اول را با این برد پشت سر گذاشتند تا در هفته دوم یک جدال سنگین و حساس را در تهران مقابل نیرو زمینی برگزار کنند. 

/سوک

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !