سه شنبه ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

دولتمردان با تاسی از شهیدان باهنر و رجایی در مقابل دشمنان انقلاب ایستادگی کنند

در بیانیه حزب موتلفه آمده است: امروز دولتمردان ما باید با تاسی از شهیدان باهنر و رجایی در مقابل دشمنان نظام و انقلاب با اقتدار ایستادگی کنند و بدانند مردم متدین ایران اسلامی دولتمردانی رجایی و باهنر گونه می‌خواهند.

آخرین اخبار
۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۵
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،حزب موتلفه اسلامی به مناسبت هشتم شهریور و هفته دولت بیانیه‌ای صادر کرد.

در این بیانیه آمده است: هشتم شهریور روزی فراموش نشدنی در تاریخ انقلاب اسلامی است ، روزی که  حقیقت پیروزی شیفتگان خدمت بر تشنگان قدرت را نشان داد، شهیدان باهنر و رجایی با اهدای خون خود انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و این دو شهید والامقام نمونه ای مثال زدنی از ایثار و شجاعت و شهامت هستند. دولتمردانی که هیچگاه خدمت به مردم و اسلام را به منافع شخصی خود ترجیح ندادند.

این بیانیه تصریح می‌کند: شهیدان رجایی و باهنر که به گفته خود ، رهبری موتلفه اسلامی را در برهه ای از دوره مبارزات بر عهده داشتند، همچون دیگر یاران موتلفه ای خود به دنبال تشکیل جامعه نمونه اسلامی بودند، جامعه ای که در ان معنویت و رفاه و پیشرفت در حد کمال است. این دو شهید عزیز نمونه دولتمردان شاخص خدمتگذار بودند و آنچنان با خدمتشان در دل مردم درخشیدند که نماد دولتمردان پاک و متعهد، متخصص و ایثارگر جمهوری اسلامی شدند.

در این بیانیه تاکید شده است: مقام معظم رهبری شهادت این دو مبارز مجاهد فی سبیل الله را که از سنگر مبارزه در زمان رژیم ستمشاهی می شناختند را درس آموز عنوان نموده و فرمودند”  الگوی دو چهره انقلابی مومن و خالص بودند و زندگی و شهادتشان درس آموز بود.”خدمت و صداقت در رفتار و گفتار این دو دولتمرد صدیق تا جایی بود که منافقین کور دل تاب و تحمل آنها را نداشتند و پس از افتراء و تهمتهای فراوان به ترور متوسل شدند اما خون این شهیدان جامعه اسلامی را هشیارتر و بیدارتر از گذشته کرد.

حزب موتلفه در این بیانیه آورده است: امروز دولتمردان ما باید با تاسی از این شهیدان در مقابل دشمنان نظام و انقلاب با اقتدار ایستادگی کنند و بدانند مردم متدین ایران اسلامی دولتمردانی رجایی و باهنر گونه می خواهد. باهنر و رجایی پرچمداران اعتدال واقعی اسلامی بودند که با عدالت و عشق به ارزشهای اسلامی و تبعیت از رهبری گام بر می داشتند و امروز زمان زمان آزمایش دولتمردان است تا خود را بیازمایند که تا چه اندازه راه رجایی ها و باهنر ها را طی کرده اند.

در این بیانیه آمده است: حزب موتلفه اسلامی ضمن بزرگداشت سالروز شهادت شهیدان رجایی و باهنر بر ضرورت شناخت راه این شهیدان تاکید دارد و ضمن حمایت از اقدامات مثبت و سازنده دولت تاکید می کند تا دولت محترم تحت سایه ولایت  فقیه در جهت ساختن جامعه نمونه اسلامی تلاش مضاعف نماید و راه و روش شهیدان  باهنر و رجایی را سرلوحه کار خود قرار دهد./فارس

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !