شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

حضور 24 تیرانداز زن و مرد بوشهری در مسابقات لیگ دسته یک کشور

دهمین دوره لیگ دسته اول سلاح های بادی کشور، 4 شهریورماه دربخش تفنگ و تپانچه آغاز به کار می کند و تیم هیئت تیراندازی استان بوشهر نیز با 24 تیرانداز زن و مرد در این رقابتها شرکت خواهند کرد.

آخرین اخبار
۰۷ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، در این دوره از مسابقات تیم بانوان با 12 تیرانداز در قالب 2 گروه 5 تیمی طی 4 هفته بصورت دوره ای به رقابت خواهند پرداخت که تیم های اول و دوم گروهها به نیمه نهایی صعود کرده و 2 تیم فینالیست نیز به لیگ برتر کشور راه خواهند یافت.

این تیم در گروه .الف. با تیم های رعدتهران، قم، مازندران و خوزستان هم گروه می باشد و گروه .ب. این رقابتها را تیمهای کرمانشاه، چهارمحال بختیاری، دانشگاه تهران، قزوین و پاس جوان تهران تشکیل می دهند.

در رشته تفنگ سیده صدیقه حسینی، سارا محمدی باغ ملایی، فاطمه زهراء دشت بانی، زینب معماری، پرستو اسلام پور، سمانه علی زاده و در رشته تپانچه نیز نوشین پی خسته، سیده فاطمه حسینی، صدیقه دهباشی، شهربانو عاربی، سارا علی زاده و مریم حیدری حضور دارند.

سرپرست تیم سارا محمدی باغ ملایی می باشد و مربیگری آن نیز بر عهده سیده صدیقه حسینی است که می بایست در اولین دیدار خود در 4 شهریور ماه به مصاف رعد تهران رفتند.

تیم تیر اندازی بانوان با بدر قه مسئولان  از طریق فرودگاه عسلویه به تهران اعزام شدند.

تیم آقایان هیات تیراندازی استان بوشهر نیز در بخش تفنگ، بهزاد آلتوان، حمیدرضا ظروفچیان، محمد پاک نیت، علی صمصامی، محمد مهدی پوربهی، خداداد عطا زاده و در بخش تپانچه  نیز رضا برگستانی، سعید اسماعیلی، مهدی بارانی، ابراهیم ریشهری، محمد تاج دینی و سید احمدبلادی تشکیل می دهد که با مربیگری علی صمصامی در رشته تفنگ و سعید اسماعیلی  در بخش تپانچه  و سر پرستی حمید رضا ظروفچیان به مدت 7 هفته در این رقابتها به مصاف حریفان خواهند رفت.

این رقابتها هر 2 هفته یکبار در روزهای پنج شنبه و جمعه در سالن 80 خطه مجموعه ورزشی آزادی برگزار می شود و تیم بوشهر نیز در حالی که با تیمهای چهارمحال بختیاری، فولاد مبارکه اصفهان، دانشگاه تهران، هرمزگان، کرمانشاه و نظام مهندسی قم هم گروه می باشد، هفته آینده در برابر کرمانشاه قرار خواهد گرفت./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !