یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

صداپیشه‌جناب‌خان: بخش زبان مغزم مختل شده‎است

محمد بحرانی گفت: به نظرم، ترکیب درست جناب‌خان با رامبد جوان است، یعنی زوجی تشکیل می‌شود که شما به رابطه آنها می‌خندید. از طرفی رامبد جوان بسیار حرفه‌ای و باهوش با عروسک بازی می‌کند، شاید خیلی از بازیگران حرفه‌ای ما هم این توانایی را نداشته باشند

اجتماعی
۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۹:۳۱
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،محمد بحرانی پیش از حضورش در «خندوانه» و صداپیشگی شخصیت جناب‌خان، مدتی صداپیشگی عروسک‌های محبوب دیگری از مجموعه کلاه‌قرمزی را انجام داد که قطعا سهم بیشتر این محبوبیت حاصل توانایی او بود و مدت‌هاست جناب‌خان بخشی مهم از زندگی او را به خود اختصاص داده است. عروسکی که محبوبیت عجیبی بین مخاطبان برنامه خندوانه پیدا کرده است، ظاهرا قرار است در آینده اتفاقات دیگری برایش رقم بخورد. گفت‌وگو با محمد بحرانی در حاشیه رونمایی از برند جناب‌خان اتفاق افتاد؛ برندی که بحرانی نیز در آن مشارکت دارد و قرار است هر آنچه به این عروسک محبوب مرتبط است، از این طریق به دست دوستدارانش برسد.

 
حقیقت این است که جناب‌خان، مدت‌هاست یکی از شخصیت‌های محبوب ایرانی‌هاست و بدون شک یکی از عوامل موفقیت برنامه«خندوانه» حضور این شخصیت است. اما طبعا «خندوانه» تابه‌حال دچار ممیزی‌هایی شده و شوخی‌های بداهه جناب‌خان نیز بخشی از این ممیزی‌ها بوده است.
 
 
تصور می‌کنم همه بر این موضوع اشراف دارند که تلویزیون، مقتضیاتی برای کارکردن دارد و این موارد بر کسی پوشیده نیست. چارچوب‌هایی هست که نباید از آنها خارج شد. همان‌طور که گفتید، برنامه ما هم بیشتر متکی بر بداهه است. ممکن است گاهی چیزهایی در ضبط اتفاق بیفتد که بعد به‌هردلیلی صلاح بدانند پخش نشود. سلایق متفاوت است. این موضوع به کیفیت برنامه ما هم کمک کرده است.
 
 
یکی از جذابیت‌های حضور جناب‌خان و اتفاقات برنامه «خندوانه» طبعا بداهه‌بودن آنهاست، البته به نظر می‌رسد این بداهه‌پردازی در بسیاری از مواقع در مطرح‌کردن مسائل سیاسی یا اجتماعی باعث مشکلاتی هم شده است./رجا

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !