یکشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

بانوی بنابی در استخر شهرداری فوت نکرده است

رئیس شورای اسلامی شهرستان بناب نسبت به خبر منتشر شده مبنی بر فوت بانوی 28 ساله بنابی بر اثر غرق شدن در استخر و سونای شهرداری بناب واکنش نشان داد و گفت: این بانو فوت نکرده و زنده است.

آخرین اخبار
۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۱۹
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،به نقل از شورای اسلامی شهر بناب، مصطفی برزگران نسبت به خبر منتشر شده رسانه‌ها از سوی مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان مبنی بر فوت بانوی ۲۸ ساله بنابی بر اثر غرق شدن در استخر و سونای شهرداری بناب واکنش نشان داد.

وی تصریح کرد: خبر منتشره صحت نداشته و خوشبختانه این خانم که زیر نظر مربی و نجات غریق در حال آموزش بوده به علت افت فشار توسط اورژانس به بیمارستان منتقل شده و هنوز هم این خانم زنده هستند.

برزگران متذکر شد: انتظار داریم مسئولان امر در انعکاس اخبار حوادث جدیت و دقت بیشتری به خرج دهند تا شاهد دامن زدن به شایعات نباشیم.

مسئول اورژانس شبکه بهداشت و درمان شهرستان بناب با تشریح گزارش این حادثه اظهار کرد: همکاران ما در اورژانس ظرف حدود ۶ دقیقه بعد از اولین تماس استخر در محل حادثه حاضر شدند.

وی افزود: بعد از انجام مراحل درمانی ایشان را به بیمارستان انتقال دادند و سپس به تبریز منتقل شد که غریق در زمان تحویل به تبریز دارای هوشیاری بوده و خوشبختانه حال این مریض خوب و مساعد است./فارس

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !