چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

استقبال بی‌نظیر ایلامی‌ها از کاروان خادمان حرم رضوی(ع)

عروس زاگرس میزبان مهمانانی گرانقدر بود؛ مهمانانی از سرزمین خراسان که عطر حرم رضوی را با خود به «ایلام» دروازه عتبات عالیات آورده بودند.

آخرین اخبار
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، مردم ایلام  با شور و شوقی بی نظیر از کاروان خدام حرم مطهر رضوی در مرکز شهر استقبال کرده و عشق و ارادت خود را به حضرت علی بن موسی الرضا (ع) نشان دادند.

همه از پیر و جوان، زن و مرد و … خود را به چهار راه سعدی ایلام رسانده بودند تا بلکه شمیم حرم مطهر رضوی را استشمام کرده و با کاروان خدام سلام عاشقانه و خالصانه خود را به حضرت علی بن موسی الرضا(ع) رساندند.

دبیر ستاد بزرگداشت دهه کرامت در ایلام در خصوص برنامه های این کاروان گفت: این کاروان به عنوان سفیران امام رضا(ع) برای هفتمین دوره در دهه کرامت وارد این استان شده و برنامه های مختلفی را اجرا خواهند کرد.

عزیز بابایی بیان کرد: کاروان خدام رضوی تا ۲۵ مرداد ماه مهمان مردم این استان بوده و دیدار با امام جمعه و دیگر مسئولان استان را خواهند داشت.

وی دیدار با جانبازان و ایثارگران، بازدید از مراکز فرهنگی استان، زندان و مراکز درمانی و حضور در حوزه های علمیه را از جمله برنامه های کاروان خدام رضوی در مدت اقامت در این استان اعلام کرد.

وی از دیگر برنامه های کاروان خدام رضوی را حضور در جشن میلاد با سعادت امام رضا(ع) در مرکز این استان در شب ولادت با سعادت این امام همام برشمرد.

کاروان خدام رضوی به همراه پرچم متبرک حرم امام رضا همه ساله در ایام موسوم به دهه کرامت در استان های مختلف کشور حضور می یابند./مهر

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !