چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

حضور ۵۰ دانشجوی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی در راستای محرومیت زدایی شهرستان دشتی

مسئول بسیج دانشجویی تصحیلات تکمیلی دانشگاه آزاد بوشهر گفت: اردو جهادی دانشگاه تصحیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بوشهر در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در زمینه های بهداشت و درمان، عمرانی، آموزشی، فرهنگی ،مشاوره و ورزشی در روستای گلستان ساحلی برگزار می شود.

آرشیو اخبار
۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۵۳
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،سعادت صالحی نیا مسئول بسیج دانشجویی تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد بوشهر در گفتگو با سپاس با بیان اینکه اردو جهادی در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا برگزار شده است، گفت: اردوی های جهادی و رفتن دانشجویان و جوانان به مناطق محروم آداب خوب و موثری است که  در طول سال به ویژه فصل تابستان صورت می گیرد.

مسئول بسیج دانشجویی تصحیلات تکمیلی دانشگاه آزاد بوشهر اظهار کرد: دانشجویان دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوشهر امسال نیز طبق سالهای گذشته اردوی جهادی به مدت ده روز در روستای گلستان ساحلی در بخش کاکی برگزار کرده اند.

صالحی نیا با بیان اینکه گروه جهادی حضرت زهرا (س) پنج روز است که در در روستای گلستان حضور دارند، افزود:  فعالیت های این گروه جهادی در زمینه های  بهداشت و درمان، عمرانی، آموزشی، فرهنگی ،مشاوره و ورزشی است که مردم روستا استقبال خوبی داشتند و این فعالیت ها تا ۲۳ مردادماه ادامه خواهد  داشت.

این جهاد گر بیان کرد: با توجه به اینکه جامعه هدف دشمنان اسلام کودکان و نوجوانان هستند در این اردوی جهادی چهار نفر از طلاب در روستا مستقر هستند که می توانند نقش  کلیدی در جذب و آموزش ایفا کنند.

وی عنوان کرد: همزمان با آغاز دهه کرامت در روستا گلستان به مناسبت ولادت با سعادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) جشن با شکوهی با همکاری شورا اسلامی روستا، دهیاری و پایگاه مقاومت بسیج و با حضور  مهراب کیانی مسول سازمان بسیج دانش اموزی استان بوشهر، محمد پای بست مسئول قرارگاه تاکتیکی فضای مجازی ساسان نوذری خواننده انقلابی استان و جمعی از اقشار مختلف مردم برگزار شد.

مسول بسیج دانشجویی تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد بوشهر با اشاره به نقش  شبکه های اجتماعی و ماهواره در زندگی روزمره مردم، خاطرنشان کرد: در این اردوی جهادی به مسائل فرهنگی و به صورت تخصصی به آسیب شناسی رسانه ای شامل ماهواره، شبکه های اجتماعی و بازی های رایانه می پردازیم و با ارائه راهکار نحوی استفاده صحیح و سواد رسانه را به نوجوان و جوانان روستای گلستان آموزش خواهیم داد و از ظرفیت های قرارگاه تاکتیکی فضای مجازی سپاه امام صادق (علیه السلام) استفاده شده است./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !