یکشنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

کشف محموله 10تنی کالای قاچاق در دشتی

آخرین اخبار
۰۵ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، رهام رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در دشتی اظهار داشت: اشراف اطلاعاتی پلیس باعث کشف محموله بزرگ کالای قاچاق خارجی در این شهرستان شد و این نشان از مبارزه با قاچاقچیان می‌دهد که روزبه‌روز حلقه مبارزه با این پدیده شوم بر فرصت‌طلبان تنگ‌تر می‌کند.

رضایی از کشف محموله بزرگ پوشاک خارجی در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی اطلاعات واصله مبنی بر اینکه یک دستگاه ولوو کشنده مخصوص حمل گاز و فرآورده‌های گازی حامل حجم زیادی کالای قاچاق است و قصد عبور از شهرستان دشتی را دارد.

وی ادامه داد: پس از بررسی‌های دقیق و بهره‌مندی از شگردهای خاص پلیسی، مشخص شد  یک محموله بزرگ پوشاک خارجی در حال عبور از شهرستان و مقصد آن‌ یکی از استان‌های دیگر است.

رضایی خاطرنشان کرد: این محموله در قالب جاسازی حرفه‌ای در یک دستگاه کامیون کشنده با بارنامه جعلی حمل گاز در حال انتقال بود که با اقدام به‌موقع و نیز هماهنگی با مقام محترم قضایی کامیون موصوف به مقر انتظامی دلالت که پس از خروج تمام کالاهای قاچاق از بونکر مشخص شد اجناس مذکور از نوع پوشاک و البسه خارجی در سایزها و مارک‌های مختلف خارجی است با توجه به حجم بالای کالای مکشوفه مشخص شد وزن آن قریب به 10 تن و ارزش آن حدود 15 میلیارد ریال برآورد شد.

وی افزود: در این رابطه یک نفر دستگیر و به مراجع قضایی شهرستان دشتی معرفی شد.

رضایی خاطرنشان کرد: پلیس از هیچ تلاشی در برخورد قاطع با قاچاقچیان اجناس خارجی دریغ نمی‌کند و با تلاش مضاعف خواستار تحقق منویات مقام معظم رهبری در راستای حمایت از تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی است.

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !