یکشنبه ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

با اجرای اقتصاد مقاومتی سد محکم اقتصادی دشمن پاره خواهد شد

کارشناس اقتصادی گفت: ایران تا توجه به نیروهای داخلی و عملی کردن اقتصاد مقاومتی می‌تواند سد بزرگ اقتصادی دشمنان را پاره کند و با توکل بر حضرت حق عبور خواهد کرد.

آخرین اخبار
۰۴ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۱۲
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،محمدامین کشاورز کارشناس اقتصادی استان بوشهر در گفت‌وگو با سپاس  با اشاره به اینکه الویت کشور توجه به مسائل اقتصادی است، گفت: امروز اقتصادی بر کشور حاکم است که بیمار شده و تنها را علاج آن توجه به تولیدات داخلی و حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی است.

این فعال اجتماعی اظهار کرد: مسئولین و کارگزاران نظام و بخصوص فعالین عرصه اقتصادی با اجرا کردن طرح‌های اقتصاد مقاومتی درزمینهٔ های مختلف در مسیر اقتصادی مستقل گام بردارند.

این تحلیل‌گر افزود: به دلیل اینکه اقتصاد امروز در خط مقدم قرار دارد، اگر کشوری ازلحاظ اقتصادی وابسته باشد ازنظر سیاسی هم دچار مشکل خواهد شد و اگر برخلاف دیدگاه‌های اربابان حرکت کند با توقف معاملات بین‌المللی در مقابل او می‌ایستند.

کشاورز بیان کرد: به دلیل اینکه اقتصاد رابطه بسیار نزدیکی با معیشت مردم دارد اگر خدشه‌ای به آن وارد شود مشکلات اساس را در جامعه ایجاد خواهد کرد و قبل از اینکه استقلال سیاسی در هر جامعه‌ای ایجاد شود باید اول استقلال اقتصادی حاکم شود.

وی عنوان کرد: تنها راه عبور از رکودهای اقتصادی اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی است که با اجرای آن می‌توان در مقابل زورگویی‌های دولت‌های غرب ایستادگی کرد.

این کارشناس اقتصادی تصریح کرد: دشمنان ایران با مطرح‌شدن اقتصاد مقاومتی سدی محکم در برابر نقشه‌های شوم خود دیده‌اند و با تبلیغات گسترده و تخریب سعی دارند سیاست اقتصاد مقاومتی را بی‌ثمر نشان دهند و تحلیل‌های گسترده‌ای در خصوص اینکه اقتصاد مقاومتی مسیری اشتباه است را مطرح می‌کنند.

این فعال اجتماعی ابراز کرد: برخی افراد در داخل با نظرات غرب موافق هستند و آن‌ها را حمایت می‌کنند که باید در این مواقع مراقب باشیم و آب را در آسیاب دشمن نریزیم.

این تحلیل‌گر اذعان کرد: استکبار جهانی که در رأس آن آمریکای جهان خوار با اسلام ناب مشکل‌دارند و کشورهای مسلمان در منطقه که اسلام در آن‌ها حاکم است را به شیوه‌هایی مانند اغتشاش، ناامنی، جنگ، فتنه و غیره دچار روزمرگی می‌کنند تا امنیت رژیم جهلی صهیونیسم حفظ شود.

کشاورز خاطرنشان کرد: اگر مسلمانان متحد شوند امنیت اسرائیل به خطر خواهد افتاد و اسرائیل ایران را خطری بزرگمی داند و برای رفع این خطر با اجرای طرح‌های اختلال در نظام اقتصادی ایران جلوی به قدرت رسیدن مسلمانان را بگیرند.

وی تأکید کرد: ایران تا توجه به نیروهای داخلی و عملی کردن اقتصاد مقاومتی می‌تواند سد بزرگ اقتصادی دشمنان را پاره کند و با توکل بر حضرت حق عبور خواهد کرد./ انتهای پیام

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !