چهارشنبه ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

جشنواره ملی مشاعره رضوی مردادماه در بوشهر برگزار می‌شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر گفت: یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی ۲۰ مرداد با شرکت ۵۹ نفر افراد انتخاب شده در میان ۳۶۰ نفر در بوشهر برگزار می‌شود.

آخرین اخبار
۰۲ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۷
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، حمیده ماحوزی با بیان اینکه تمامی امکانات لازم برای برگزاری جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر فراهم شده اظهار داشت: قبل از برگزاری یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در بوشهر جشنواره مشاعره رضوی در حوزه دانش‌آموزی 13 مرداد ماه برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری نمایشگاه رضوی در استان بوشهر خاطر نشان کرد: 17 مرداد ماه نمایشگاه فرهنگ رضوی با ارائه آثار گوناگون و احادیثی از امام رضا(ع) راه‌اندازی می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر با اشاره به اینکه یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی 20 مرداد در بوشهر برگزار می‌شود افزود: برای حضور 59 نفر در این جشنواره که بالاترین نمره و امتیاز کسب کرده‌اند 360 نفر از کشرکت کنندگان در این جشنواره داوری شده‌اند که به‌زودی نتیجه آن اعلام می‌شود.

ماحوزی با اشاره به اینکه 8 نفر از 59 نفر به عنوان برگزیده نهایی می‌شوند گفت: سه نفر ازاین افراد که بیشترین امتیاز دارند بین 600 هزار تومان تا یک‌میلیون و 300 هزار تومان جایزه نقدی به همراه لوح تقدیر و تندیس جشنواره دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به برگزاری اختتامیه بین‌الملی جشنواره رضوی در مشهد مقدس افزود: مراسم اختتامیه جشنواره بین‌المللی رضوی در مشهد مقدس برگزار می‌شود که در این مراسم سالانه 8 استان برتر معرفی می‌شوند.

منبع: تسنیم

 


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !