شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

قانون انعطاف‌پذیر است، مسئولین برای جلب رضایت مردم از انعطاف قانون استفاده کنند

امام‌جمعه بخش امام حسن گفت: گلایه‌ها و نارضایتی‌ها دغدغه خاطر وجود دارد جناب شهردار اگر خانه‌ای در طرحی قرار گرفت طوری با او برخورد شود که مظطر و بی‌خانمان نشود ، قانون انعطاف‌پذیر است تا آنجا که می‌توانیم از انعطاف قانون جهت آرامش خاطر شهروندان استفاده شود .

۱۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۵۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید محمد موسوی امام‌جمعه بخش امام حسن در خطبه‌های این هفته خود بابیان اینکه روز قدس از یادگارهای امام راحل است، گفت: روز قدس به‌عنوان یک حرکت عظیم در برابر استکبار جهانی و مولود نامشروع آن یعنی اسرائیل باهدف بیداری مسلمین در برابر ظلم و ستم و رهایی از نوع استکبار شکل گرفت .

امام‌جمعه بخش امام حسن اظهار کرد: روز قدس یک روز جهانی است، روزی نیست که فقط اختصاص به قدس داشته باشد روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است، روز قدس فقط یک راهپیمایی نیست ، یک حرکت عمیق و پرمعناست که هرساله خونی تازه و جانی دوباره در رگ‌های اسلام جاری می‌کند .

موسوی افزود: در شرایط حساس کنونی یکی از مسائل عمده و در حقیقت مهم‌ترین موضوع نشان دادن این واقعیت است که مسئله فلسطین و آزادسازی قدس شریف باوجود تمام توطئه‌ها است که برای  انحراف افکار عمومی صورت می‌گیرد و همچنان اولویت اول جهان اسلام است.

وی خطاب به مسئولین بخش امام حسن، بیان کرد: شهردار و دهیاران در رسیدگی به امورات مردم در حیطه مسئولیتشان تلاش کنند و با مردم تعامل داشته باشند، مردم از شما و شما از مردمید  پس بهترین برخورد را داشته باشید، در شهر امام حسن مردم نگران نوع تملک‌ها از ناحیه شهردارند .

امام‌جمعه بخش امام حسن عنوان کرد: گلایه‌ها و نارضایتی‌ها دغدغه خاطر وجود دارد  جناب شهردار اگر خانه‌ای در طرحی قرار گرفت طوری با او برخورد شود  که مظطر و بی‌خانمان نشود ، قانون انعطاف‌پذیر است تا آنجا که می‌توانیم از انعطاف قانون جهت آرامش خاطر شهروندان استفاده شود ./انتهای پیام


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !