پنج شنبه ۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ | سال جهش تولید

شعار امسال هفته دفاع مقدس «ما آماده‌ایم» است

مسؤول دفتر سیاسی فرمانداری شهرضا گفت: هفته دفاع مقدس در سال جاری با شعار «ما آماده‌ایم» در جهت گرامیداشت یاد و خاطره 8 سال جنگ تحمیلی برپا می‌شود.

آخرین اخبار
۰۱ فروردین ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۰۰
اشتراک گذاری :
به گزارش سپاس ؛

به گزارش "سپاس"،محمدرضا انصاری‌پور در کارگروه هفته دفاع مقدس با بیان این که ۸ سال دفاع مقدس، نمونه جهاد والای جوانان این کشور علیه مستکبرین و صهیونیسم جهانی است، اظهار کرد: هفته دفاع مقدس در سال جاری با شعار «ما آماده‌ایم» در جهت گرامیداشت یاد و خاطره ۸ سال جنگ تحمیلی برپا می‌شود.

وی هدف برپایی این هفته را حفظ آثار و ارزش‌های دفاع مقدس دانست و گفت: راهبرد اصلی این هفته تبیین نقش ولایت‌فقیه به عنوان یک رهبری الهی در دفاع مقدس و تعیین نقش بصیرت، مقاومت و اتحاد قومیت‌ها و ادیان موجود در کشور مقابل استکبار جهانی است.

مسؤول دفتر سیاسی امنیتی فرمانداری شهرضا ادامه داد: یکی دیگر از اهداف برپایی این هفته تبیین الگوی رفتاری رزمندگان نیروهای مسلح با استفاده از آموزه‌های عاشورایی و تبیین الگوی اقتصاد مقاومتی به عنوان برنامه برتر در اقتصاد کشور است.

وی افزود: رویکرد اصلی برنامه‌های این هفته بر اساس ۲ شعار محوری «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» و «ما آماده‌ایم» است.

انصاری‌پور با اشاره به برپایی نمایشگاه تخصصی توانمندی‌های علمی، اقتصادی و به‌ویژه نظامی در سطح شهرستان، خاطرنشان کرد: برنامه‌های مختلفی در قالب بازسازی علمیات‌های دفاع مقدس و تبیین نقش راهبردی فرماندهان شهید دفاع مقدس برگزار می‌شود.

وی با اشاره به لزوم استفاده از نقش اساسی هنرمندان در تبیین دفاع مقدس برای نسل جوان، عنوان کرد: در زمینه آگاه‌سازی عموم مردم با دفاع مقدس باید از توانمندی‌های رسانه‌های دیداری و شنیداری، صداوسیما و نیز خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری استفاده کرد.

مسؤول دفتر سیاسی امنیتی فرمانداری شهرضا با اشاره به لزوم پرداختن به سلامت جامعه در طول این هفته، گفت: در راستای این هدف برنامه‌هایی در قالب ورزش‌های همگانی و پیاده‌روی خانوادگی در طول هفته دفا


هیچ کامنتی برای نمایش وجود ندارد !