سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر خبر داد؛

مرکز کنترل دیسپاچینگ آماده مقابله با هرگونی بحران احتمالی در زمان بارندگی است

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر از آمادگی مرکز کنترل دیسپاچینگ برای مقابله با هرگونی بحران احتمالی در زمان بارندگی خبر داد؛

به گزارش سپاس نادر تمیمی امروز در گفتگو با خبرنگاران در بوشهر اظهار داشت: با توجه به نقش محوری مرکز کنترل دیسپاچینگ در حفظ و پایداری شبکه توزیع، در نشست های تخصصی با موضوع مدیریت بحران در هنگام بارندگی تصمیم های خوب کارشناسی اتخاذ شده است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر افزود: در این  جلسه هماهنگی که با هدف مقابله با بحران های احتمالی و شرایط خاص اقلیمی، در محل دیسپاچینگ شرکت برگزار شد نظارت و کنترل پارامترهای مورد نیاز خطوط و تاسیسات توزیع، ترانسفورماتورها و ثبت موارد فوق بصورت مکانیزه برای مقابله با هر گونه خاموشی در شرایط نامساعد جوی مورد تاکید قرار گرفت.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر تصریح کرد: با توجه به نقش مرکز دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان در دریافت اطلاعات پست ها و عملکرد رله های حفاظتی فیدرهای فشار متوسط از دیسپاچینگ توزیع،  تصمیم لازم برای عادی سازی وضعیت جهت وصل کلید فیدر خروجی ترانسفورماتور در زمان قطع بی برنامه برق در زمان بارندگی ها اتخاذ می شود .

تمیمی ادامه داد: این شرایط سبب می شود که در صورت شرایط نامساعد جوی که با قطع برق می تواند همراه شود، در کمترین زمان ممکن اقدام به عیب یابی شبکه در کنار رفع خرابی ها و برق دار کردن مشترکین انجام شود.

وی یاداور شد: گروه های عملیاتی مدیریت های برق شهرستان ها و سایر واحدهای مرتبط در شرکت توزیع برق استان به منظور آماده سازی جهت مقابله با بحران در زمان بارش ها سازماندهی شده است.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بیان کرد: نظارت بر مقاوم سازی تمرکز زدایی انبارها، ساختمان ها و تاسیسات در شبکه های توزیع  بمنظور کاهش خدمات وارده در کنار برنامه ریزی و مطالعه در رابطه با پیش بینی ریسک خطر  بهنگام ساختن آنها بمنظور دستیابی به بالاترین وضعیت آمادگی مقابله با رویدادهای احتمالی برای شبکه نیز انجام شده است. فارس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان