از اعتبارات داخلی سازمان بنادر؛

اسکله جدید کنگان کلنگ‌زنی می‌شود

فرماندار شهرستان کنگان گفت: اسکله جدید کنگان از اعتبارات داخلی سازمان بنادر کلنگ زنی می شود.

فتح الله نوروزی از احداث اسکله جدید در بندر کنگان خبر داد و اظهار داشت: توسعه زیرساخت‌های شهرستان را به صورت ویژه دنبال می‌کنیم که یکی از موضوعات مهم بهبود وضعیت زیرساخت‌های بندری است.

وی اضافه کرد: در خصوص احداث اسکله جدید در بندر کنگان نشستی را با راستاد مدیر عامل سازمان بنادر و کشتیرانی کشور و همچنین کارشناسان زیر مجموعه این سازمان داشتیم و همچنین نشستی در سازمان برنامه و بودجه داشتیم و بحث های مختلفی با حضور کارشناسان سازمان بنادر انجام گرفت.

وی اظهار داشت: نتیجه نهایی نشست این شد که از محل داخلی اعتبارات سازمان بنادر و کشتیرانی کشور، نسبت به ایجاد اسکله جدید بندر کنگان اقدام شود.

فرماندار شهرستان کنگان در ادامه یادآور شد: جا دارد از مدیر عامل سازمان بنادر و کشتیرانی کشور بابت همراهی در این موضوع، تشکر ویژه ای داشته باشم. اراده ایشان را برای انجام این کار قوی دیدم.

نوروزی همچنین در خصوص جانمایی این اسکله گفت: طرح مطالعاتی این کار انجام شده است ضمن اینکه در طرح مطالعاتی سازمان بنادر نیز وجود دارد.

فرماندار شهرستان کنگان با تقدیر از نقش پر رنگ نماینده مردم جنوب استان بوشهر در خصوص گرفتن این امتیاز بسیار مهم و زیر ساختی برای منطقه بیان کرد: خانم الماسی در جلساتی که در پایتخت انجام می شود قدرت رایزنی بسیار بالایی را داشتند و برای تحقق این خواسته مردمی به شکل کامل و بسیار موثر با ما به عنوان پیگیر کننده همراهی کردند.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان