1397/8/15 :: 9:4
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
فرمانده راهیان نور دانش آموزی شهرستان بوشهر:

بیش از 400 دانش آموزن خواهر بوشهری با شهدای شرق کارون تجدید میثال کردند

بیش از 400 دانش آموزن خواهر بوشهری با شهدای شرق کارون تجدید میثال کردند

فرمانده راهیان نور دانش آموزی شهرستان بوشهر گفت: در اولین اردو راهیان نور دانش اموزی ۱۰ دستگاه اتوبوس بیش از 400 نفر دانش اموزن است که برای هر کدام راوی دفاع مقدس و روحانی برنامه ریزی شده است به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شد.

به گزارش سپاس؛ در حاشیه برنامه اردوی کاروان‌ راهیان نور بسیج دانش آموزی حوزه فاطمه زهرا سلام الله علیها فرمانده اردو  سرهنگ شهابی در گفتگوبا خبرگزاری بسیج مطالبی در مورد اردوی راهیان نور بیان نبود.

غلامرضا شهابی جانشین سپاه مالک اشتر شهرستان بوشهر و فرمانده اردوی راهیان نور دانش آموزی در گفت و گو با سپاس با اشاره به اردو راهیان نور دانش آموزی گفت: شهداء تا قیامت راه روشن هدایت برای ما انسانها هستند، شهداء در عصرحاضر که تمام دشمنان انقلاب اسلامی ایران با همدیگر هماهنگ شده اند نشان دادند که با استقامت در مقابل انهامی توان همه انها را به زانو در اورد و به ما می آموزند که برای سرافرازی اسلام باید از جان خود بگذریم.

 جانشین فرماندهی سپاه شهرستان بوشهر افزود: هدف از اجرای برنامه راهیان  نور آشنایی دانش‌آموزان با رشادت ها و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام و آشنایی آنها با مظلومیت رزمندگان در دوران دفاع مقدس  همچنین آشنایی دانش‌آموزان با فرهنگ ایثار و شهادت انتقال آن به نسل‌های آینده است.

 وی عنوان کرد : برنامه‌های در نظر گرفته شده برای دانش آموزان در سه روز اجرا می گردد که شامل برنامه افتتاحیه، بازدید از مناطق جنگی و یادمان های شهدا از جمله شلمچه، اروند رود، نهرخین ،یادمان شهید تندگویان و در پایان نیز مراسم اختتامیه همراه با نمایش استکبارستیزی می باشد.

بدون عنوان

 فرمانده اردو راهیان نور دانش آموزی خاطرنشان کرد: در اولین اردو راهیان نور دانش اموزی ۱۰ دستگاه اتوبوس بیش از 400 نفر دانش اموزن است که برای هر کدام  راوی دفاع مقدس و روحانی برنامه ریزی شده است به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس اعزام شد./انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان