1397/8/14 :: 8:27
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

خبری خوب برای منطقه دلوار / تکمیل بزرگراه ساحلی استان بوشهر در اولویت است

خبری خوب برای منطقه دلوار / تکمیل بزرگراه ساحلی استان بوشهر در اولویت است

استاندار بوشهر گفت: تامین اعتبار بزرگراه ساحلی دلوار به دیر از تعهدات وزارت نفت و راه و شهرسازی است که تکمیل آن در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

به گزارش  سپاس؛ با توجه به رشد و توسعه شهر و روستاهای بخش دلوار از سی سال گذشته تا کنون این محور پیشرفتی متناسب با رشد و توسعه نداشته است.

با وجود چندین اسکله و گمرک و شرکتها و منطقه پارس شمالی و منطقه های نمونه گردشگری و رشد جمعیت و اتصال چندین شهرستان توسط این محور پروژه بزرگراه بوشهر دیر در اولویت کمیته برنامه ریزی استان قرار گیرد.

در این ارتباط و مشکلات فوق چندی پیش استاندار بوشهر در محل حادثه خیز ترین منطقه ساحلی یعنی بخش دلوار حضور پیدا کرد و قول مساعد و تخصیص خارج از نوبت برای رفع این مشکل داد.

عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در نشست بررسی روند اجرای محور ساحلی دلوار به دیر نیز با اشاره به اینکه بروز تصادفات در این جاده سبب نگرانی مردم و مسئولان استان بوشهر شده است اظهار داشت: منابع مالی ساخت بزرگراه دلوار به بندر دیر از محل اعتبارات ملی و وزارت نفت تامین می‌شود و برای رفع دغدغه مردم باید در تکمیل بزرگراه دلوار به دیر با تامین اعتبار تسریع شود.

وی، با بیان اینکه  مسیر جاده ساحلی دلوار، بوالخیر و عامری در تنگستان از محورهای پرحادثه در تصادفات رانندگی است تاکید کرد: این محور دارای 75 کیلومتر است که تاکنون 25 کیلومتر آن تکمیل شده و باید برای تکمیل 30 کیلومتر باقی‌مانده تلاش شود.

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه بروز یک تصادف هم سبب نگرانی ما می‌شود افزود: برای تکمیل این محور اعتبارات لازم تخصیص می‌یابد و تلاش می‌شود بخش اعظمی از جاده ساحلی دلوار تکمیل شود و زیر بارترافیک برود.

گراوند، تکمیل جاده ساحلی دلوار را در اولویت برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: تامین اعتبار بزرگراه  ساحلی دلوار به دیر از تعهدات وزارت نفت و راه و شهرسازی است که تکمیل آن در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد.

وی، تاکید کرد: برای رفع دغدغه و نگرانی مردم باید هر چه سریعتر محور ساحلی یاد شده تکمیل و به بهره‌برداری برسد.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان