۱۵۰ مدیر مدرسه و رئیس انجمن اولیا و مربیان استان بوشهر تجلیل شدند

در آئینی از ۱۵۰ مدیر مدرسه و رئیس انجمن اولیا و مربیان برتر استان بوشهر تجلیل شد.

 مجید خورشیدی صبح امروز در آئین تجلیل از انجمن‌های برتر کشوری، استانی و شهرستانی و تجارب برتر بوشهر با تاکید بر نقش مهم خانواده‌ها در تعلیم و تربیت دانش آموزان اظهار داشت: خانواده علاوه بر تامین امکانات زندگی در آموزش فرزندان نیز نقش دارد و یک شریک و همکار برای آموزش و پرورش محسوب می‌شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با بیان اینکه در کنار نهاد خانواده و آموزش و پرورش جامعه نیز در آموزش نقش به‌سزایی دارد افزود: اولیا و مربیان دو جزء جدایی ناپذیر هستند هر چقدر هماهنگی بین آنها بیشتر و عمیق‌تر باشد فرزندان آموزش بهتری را فرا می‌گیرند.

وی با اشاره به اینکه وظیفه اولیا در مدارس تنها مشارکت در ساخت و ساز و تعمیرات نیست بیان کرد:مربیان مدرسه ،از طریق اولیا بهتر می‌توانند دانش آموزان را شناخته و نسبت به راهکار صحیح آموزشی و تربیتی گام بردارند .

استان بوشهر انجمن اولیاء مربیان بسیار توانمند دارد

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر هم گفت:استان بوشهر انجمن اولیاء مربیان بسیار توانمند دارد که در زمینه‌های علمی – آموزشی و کمک به مدرسه در همه زمینه‌ها از تجارب آنها بهره مند می‌شوند.

مرتضی ایراندوست با گرامیداشت هفته پیوند اولیا و مربیان  افزود:امسال برای دومین سال است که این همایش در بوشهر برگزار می شود.

دهیاران و شهرداران با معلمان در روستاها و شهرها در ارتباط هستند

فرماندار بوشهر هم از برنامه‌ریزی برای تقویت زیرساخت‌های آموزشی خبر داد و گفت: دهیاران و شهرداران با معلمان در روستاها و شهرها در ارتباط هستند تا سرمایه گذاری بهتری برای دانش آموزان این آینده سازان کشور صورت گیرد.

عباس جشمیدی تخصیص اعتبار در آموزش و پرورش را سرمایه گذاری برای نسل آینده دانست افزود: تلاش می‌شود با همکاری مردم و سایر دستگاه‌های اجرایی مشکلات پیش روی آموزش و پرورش برداشته و محیطی امن و آرام را برای آموزش فرزندانمان فراهم کنیم.

در این آیین از 150 مدیر مدرسه، انجمن‌های اولیا و مربیان برتر کشوری، استانی و شهرستانی و تجارب برتر بوشهر  تجلیل شد.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان