مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر خبر داد؛

اقامه نماز 1357 نفره دانش آموزان به شکرانه چهلمین سالگرد پیروزی انقالب اسلامی

کرمی اظهار داشت: ۴۰ نماز شکر جماعت یک هزار 357 نفره دانش آموزی و مردمی در ۴۰ نقطه استان به شکرانه چهلمین فجر انقلاب اسلامی اقامه خواهد شد.

  ناصر کرمی صبح امروز در نشست کمیته فرهنگیان و دانش آموزان چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: سرعت تحول و پیشروی در انقلاب اسلامی مناسب بوده است و این نظام به دستاوردهای بسیار مهمی دست پیدا کرده است.
مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر ادامه داد: در روزهای آغازین پیروزی انقلاب دشمنان نظام، چالش های بسیار زیادی برای این نظام پیش آورند که با درایت بنیانگذار انقلاب این چالش ها نیز ختم به موفقیت های بیشتر نظام جمهوری اسلامی شد.
وی تصریح کرد: این انقلاب از نوپایی خود تبدیل به یک نظام مستقل و مقتدر شد و با پیشرفت هایی که داشته است توانسته به مهمترین کشور منطقه تبدیل شود و تمام کشورهای جهان را به پای میز مذاکره بکشاند.
کرمی با بیان اینکه در عصر حاضر ایران پرچمدار حکومت دینی و اسلامی در دنیا است یادآور شد: انقلاب اسلامی ایران همواره به دنبال صلح بوده است و سعی در انتقال ارزش های انقلاب به تمام جهان است و به عنوان یک الگو در جهان اسلام به عنوان کشوری مردمی فعالیت می کند.
مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: یکی از مهمترین اقدامات و کارهایی که برای حفظ نظام باید مدنظر قرار گیرد، حفظ مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب است.
وی از برگزاری 40 نشست ویژه اولیاء و مربیان در ۴۰ آموزشگاه با محوریت دانش آموزان و تبیین سیره فاطمی و دستاوردهای ۴۰ ساله انقلاب خبر داد و گفت: ۴۰ نماز شکر جماعت یک هزار 357 نفره دانش آموزی و مردمی در ۴۰ نقطه استان به شکرانه چهلمین فجر انقلاب اسلامی اقامه خواهد شد.
کرمی افزود: آماده سازی ۴۰ گروه سرود ۳۱۳ نفره همسرایان فجر و اجرای آن در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن در ۴۰ نقطه استان آماده سازی و اجرای ۴۰ گروه سرود ۳۱۳ نفره «خمینی ای امام» خاص مراسم ۱۲ بهمن در مراکز شهرستان ها و شهرها از دیگر برنامه کارگروه فرهنگیان استان است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان با اشاره به اینکه ۴۰ همایش نونهالان انقلاب اسلامی در ۴۰ نقطه استان و همچنین۴۰ مراسم ویژه زنگ انقلاب اسلامی در ۴۰ مجتمع آموزشی بصورت تمرکزی در صبح روز شنبه ۱۳ بهمن برگزار می شود اظهار داشت: معرفی و تجلیل از ۴۰ دانش آموز الگو و نمونه و فعال در عرصه های انقلاب اسلامی و معرفی و تجلیل از ۴۰ فرهنگی الگوه و فعال در عرصه های تعلیم وتربیت نیز در راس برنامه هاست.
این مقام مسئول ابراز داشت: برپایی ۴۰ نشست خاطره گویی فراز و نشیب های دوران انقلاب اسلامی و با پیشکسوتان استان در ۴۰ آموزشگاه و برگزاری ۴۰ یادواره شهدای دانش آموزی در ۴۰ آموزشگاه و تبیین نقش ایثار و شهادت در عرصه های انقلاب از دیگر عنوان های برنامه ها است.
کرمی ادامه داد: هماهنگی با ۴۰ آموزشگاه در ۴۰ شهر نقطه استان برای شروع کننده جشن های چهلمین سال پیروزی از شروع سال تحصیلی ۹۸-۹۷ و تحویل ۴۰ پرچم طی مراسم خاص در روز ۲۱بهمن به ۴۰ آموزشگاه که سال آینده شروع کننده جشن های فجر خواهند بود نیز از برنامه های مهم است.
مدیرکل آموزش و پرورش استان در پایان خاطرنشان کرد: برگزاری جشنواره سرود انقلاب در دو مرحله شهرستانی و استانی و معرفی و تجلیل از ۴۰سرود برتر، برگزاری ۴۰ همایش نونهالان انقلاب اسلامی در 40 نقطه استان-امیدان ولایت، برگزاری ۴۰ ویژه برنامه در ۴۰ گلزار مطهر شهدا با حضور نونهالان انقلاب اسلامی در صبح روز ۱۸بهمن ماه، برگزاری جشنواره قصه گویی انقلاب و انتخاب ۴۰ قصه برتر و موثر، تجلیل از ۴۰ مربی فعال در عرصه کودک و نوجوان، ساخت سرود چهل سال انقلاب با زبان کودکانه و اجرا در مراسم رسمی در طول سال، مسابقه ساخت ۴۰ شعار محوری انقلاب توسط کودکان و برپایی نمایشگاه آثار از دیگر برنامه کارگروه فرهنگیان و دانش آموزان استان است.فارس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان