شهردار بوشهر نیامده زیر اهرم فشار جریان خاص قرار گرفت؛

تغییرات مدیریتی گسترده در شهرداری بوشهر با تحمیل گزینه های اصلاح طلبان به امیری

با گذشت چند روز از گرفتن سکان شهرداری توسط امیری، اخبار رسیده به خبرگزاری فارس حاکی از برگزاری جلسات محفلی اصلاح طلبان بوشهر و برخی اعضای شورای شهر و فشار و تحمیل گزینه های خود بر امیری برای انتصابات جدید دارد.

 پس از کش و قوس فراوان و تاخیر 10 ماهه، سرانجام شورای شهر بوشهر در شهریور ماه امسال نورالدین امیری را به عنوان شهردار مرکز استان انتخاب کرد.

این شورا پس از کشمکش چندماهه، طی اسفندماه سال گذشته و خردادماه امسال به ترتیب نبی الله دهقانی و یونس خسروانی را به عنوان دومین و سومین شهردار منتخب خود تعیین کرد، اما هیچکدام نتوانستند حکم خود را از وزیر کشور دریافت نمایند و تا اینکه شورا امیری را  به عنوان چهارمین شهردار منتخب خود معرفی و سرانجام کلید شهرداری توسط وزارت کشور به وی رسید.

حال با گذشت چند روز از گرفتن سکان شهرداری توسط امیری، اخبار رسیده به خبرگزاری فارس حاکی از برگزاری جلسات محفلی اصلاح طلبان بوشهر و برخی اعضای شورای شهر و فشار و تحمیل گزینه های خود بر امیری برای انتصابات جدید دارد.

بر اساس خبرهای رسیده تغییرات گسترده ای توسط امیری شهردار جدید بوشهر در بدنه مدیران شهرداری ایجاد خواهد شد که از جمله این تغییرات می توان به انتصاب وحید واعظی شهردار سابق چغادک به جای رسول رمضانی معاون اجرایی و خدمات شهری، صادق سعیدی مسئول فعلی روابط عمومی شهرداری به جای صفرزاده رئیس سازمان فرهنگی تفریحی اشاره کرد.

همچنین صادق سعیدی جای خود را به مرضیه مرتب زاده در روابط عمومی شهرداری می دهد. حسین پور کارشناس سازمان فضای سبز شهرداری هم قرار است جایگزین رضا آماره مدیر فعلی سازمان فضای سبز شهرداری شود.

به نظر می رسد با توجه به سوابق مدیریتی امیری، وی نگاه سیاسی به مدیریت های شهرداری نداشته باشد اما اینک باید دید که شهرداری بوشهر اسیر فشارهای جناح تندروی سیاسی فعال در شورای شهر بوشهر شده و یا اینکه با استقلال فکری و با نگاه مدیریتی مدیران شهرداری بوشهر را انتخاب خواهد کرد.فارس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان