مدیر پالایشگاه سوم پارس جنوبی خبر داد؛

فازهای ۴ و ۵ پارس جنوبی با حداکثر توان آماده ورود به فصل سرد سال

مدیر پالایشگاه سوم پارس جنوبی از افزایش ۲۰ درصدی تولید اتان در این پالایشگاه خبر داد و گفت: فازهای ۴ و ۵ پارس جنوبی با حداکثر توان آماده ورود به فصل سرد سال هستند.

محمد شفیع موذنی مدیر پالایشگاه سوم پارس جنوبی گفت: در راستای افزایش تولید در پارس جنوبی تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است که بهینه‌سازی تجهیزات و فرآیندها از جمله این اقدامات است که نقش مهمی در افزایش تولید دارد.

وی با اشاره به بهینه‌سازی تجهیزات و فرآیندها محصول اتان تولیدی در پالایشگاه فازهای چهارم و پنجم پارس جنوبی، خاطرنشان کرد: پالایشگاه سوم پارس جنوبی با حداکثر توان آماده ورود به فصل سرد سال است.

مدیر پالایشگاه سوم پارس جنوبی از افزایش کیفیت و کمیت محصولات با اجرای عملیات تعمیرات اساسی پالایشگاه بیان کرد: کیفیت مواد شیمیایی و کارآیی تجهیزات در تولید پالایشگاه‌های گازی از اهمیت بسیاری برخوردار است.

وی با اشاره به استفاده از غربال‌های مولکولی ساخت داخل برای نخستین بار در این پالایشگاه ادامه داد: تعویض این غربال‌ها تاثیر بسیار زیادی در تولید اتان و کیفیت گاز خروجی پالایشگاه داشته است.

موذنی از افزایش تولید اتان پالایشگاه سوم پارس جنوبی خبر داد و افزود: اتصال خط خوراک این پالایشگاه به پالایشگاه چهارم جهت دریافت روزانه پنج میلیون متر مکعب گاز از دیگر اقدامات صورت گرفته در این پالایشگاه بوده است.مهر

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان