طرح ملی بازآفرینی در ۴ شهرستان استان بوشهر اجرایی شد

استاندار بوشهر با اشاره به اینکه طرح ملی بازآفرینی در ۴ شهرستان استان ‌اجرایی شد، گفت: برای اجرای این طرح در شش شهرستان دیگر نیز باید پیشنهادات لازم برای اجرا در سال ۱۳۹۸ ارائه تا پس از تصویب، در محلات این شهرستان عملیاتی شود.

عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست ستاد بازآفرینی بافت‌های ناکارآمد استان بوشهر  با تاکید بر تامین قیر مورد نیاز پروژه‌های شهرداری‌های استان بوشهر اظهار داشت: برای تسریع در پروژه‌های عمران شهری باید در تامین قیر شهرداری‌ها پیگیری شود.

وی، با اشاره به اینکه طرح ملی بازآفرینی در 4 شهرستان استان بوشهر اجرایی شده است گفت: برای اجرای این طرح در شش شهرستان دیگر نیز باید پیشنهادات لازم برای اجرا در سال 1398 ارائه تا پس از تصویب، در محلات این شهرستان عملیاتی شود.

استاندار بوشهر ساماندهی فضای شهری و معابر را مورد اشاره قرار داد و افزود: برای تسریع در اجرای این طرح‌ها باید از مکانیزم‌های تشویقی استفاده شود.

گراوند با تاکید بر توجه به مناسب سازی اجرای طرح‌های عمران شهری ویژه افراد معلول و سالمندان تصریح کرد: برای اجرای خانه امید ویژه بازنشستگان بوشهری باید زمین مورد نیاز تامین و در اختیار آنان برای ساخت این پروژه گذاشته شود.

وی، پلاک‌گذاری و اسفالت کوچه‌ها را در اولویت برنامه‌های شهرداری دانست و افزود: در استقرار گروه‌های تسهیل‌گری در محلات باید ارتباط آنها و دستگاه‌‌های ذیربط برای افزایش تعامل با مردم و ساکنان فراهم شود.

استاندار بوشهر اجرای طرح کاداستر در استان را مورد اشاره قرار داد و با تاکید بر توجه به تعویض سندهای دفترچه‌ای با سند تک برگی تصریح کرد: سندهای دفترچه‌ای تا سال 1399 از اعتبار دریافت خدمات ساقط می‌شود که در این زمینه باید با اطلاع رسانی در تسریع صدور سند تک برگی اقدام شود.

گراوند با اشاره به  توسعه زیرساخت‌ها در بافت تاریخی  بوشهر اظهار داشت:پروژه‌های مختلف زیرساختی در بافت تاریخی بوشهر باید در اجرایی آن تسریع شود.

وی با تاکید بر اجرای شبکه جمع آوری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر گفت: در راستای ساماندهی محلات 35 هکتاری بافت تاریخی بوشهر باید در اجرای طرح جمع آوری فاضلاب و اجرای شبکه زیرزمینی برق اقدام شود.تسنیم

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان