گشت‌های مشترک بازرسی در بازار دشتی افزایش یافت

فرماندار دشتی با تاکید بر کنترل قیمت کالاها و اجناس از افزایش گشت‌های بازرسی در بازار شهرستان دشتی خبرداد.

به گزارش سپاس، عبدالله نادری   بعدازظهر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان دشتی اظهار داشت: بازدید و نظارت‌ها بر اصناف باید به‌طورجدی ادامه داشته باشد و با افراد فرصت‌طلب در بازار برخوردهای قانونی و بازدارنده باشد.

فرماندار شهرستان دشتی با تاکید بر ادامه نظارت‌ها بر قیمت کالاها گفت: نتیجه بازدیدها به مردم اعلام شود و نظارت‌ها ادامه پیدا کند.

وی با بیان اینکه مسئولان در برابر بهداشت و سلامت مردم مسئولیت دارند  تاکید کرد: هیچ‌گونه ملاحظه‌کاری نباید در عرصه بهداشت رستوران‌ها صورت گیرد.

نادری با تاکید بر کنترل قیمت کالاها و اجناس از افزایش گشت‌های بازرسی در بازار شهرستان دشتی خبرداد.

وی با تأکید بر اینکه باید به سمت کیفیت فراگیر در نانوایی پیش برویم بیان کرد: تشویق نانوایی‌های فعال در سطح شهرستان باید انجام بگیرد.

فرماندار دشتی خاطرنشان کرد: گزارش‌های مردمی جدی گرفته شود و سریعاً نسبت به پیگیری آن‌ها اقدام شود.

وی   نظارت بر خبازی‌ها را یک ضرورت دانست و تصریح کرد: همچنین واحدهای خبازی در سطح شهرستان که اقدام به کم‌فروشی می‌کنند برخورد می‌شود.

رئیس اداره صنعت معدن وتجارت شهرستان دشتی نیز از جریمه سنگین متخلفان در پی بازدید گروهی از مدیران عضو کار گروه تنظیم بازار خبر داد.

داریوش رزمی گفت: در این بازدید که فرماندار و رییس کارگروه تنظیم بازار و جمعی از مدیران عضو کار گروه در آن حضور داشتند مجموعا از دو فروشگاه، یک رستوران، یک واحد صنفی فروشگاه سلولزی و یک فروشگاه کود سم و بذور کشاورزی بازدید شد که در این بازدید یک رستوران پلمب شد.

رزمی  بیان کرد: یک  رستوران در مراحل قضایی برای صدور حکم پلمب قرار دارد و برای بقیه واحدها متناسب با تخلف صورت گرفته پرونده تعزیری تشکیل می‌شود.تسنیم

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان