سمت و دانشگاه بوشهر تفاهم نامه همکاری امضا کردند

سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها (سمت) و دانشگاه خلیج فارس بوشهر تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش سپاس، رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر چهارشنبه شب در آیین امضای این تفاهم نامه گفت: براساس این تفاهم نامه کارهای پژوهشی با اسناد به اسناد مرکز اسناد دانشگاه خلیج فارس و تهیه و تدوین کتاب های مورد نیاز دانشجویان انجام می شود.
وی بیان کرد: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها در زمینه انجام امور پژوهشی روی اسناد فهرست شده در مرکز اسناد دانشگاه خلیج فارس و انتشار آن در قالب مجموعه مقالات می تواند کمک شایانی به دانشگاه کند.
مصلح اظهار داشت: پیشنهاد می‌شود اسناد موجود در مرکز اسناد دانشگاه، با یاری سازمان سمت در قالب سمینار، کنفرانس، طرح پژوهشی یا پایان‌نامه تحلیل و مجموعه پژوهش‌های انجام شده برای عرضه داخلی و بویژه بین‌المللی، در اختیار این سازمان قرار گیرد.
سرپرست سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها نیز با اشاره به اهمیت خلیج فارس و انجام کار پژوهشی در این زمینه گفت: خلیج فارس، قلب کشور ماست و موظفیم از چیزی که به ایران تعلق دارد، صیانت کنیم.
محمد ذبیحی افزود: در این ارتباط همه تلاش خود را بکار گرفته تا نتیجه پژوهش‌ها و تحلیل‌های اسناد موجود را به عنوان یک سند جامع در سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها منتشر کرده و به نقاط مختلف دنیا ارسال کنیم.
وی گفت: گام نخست، انتشار این اسناد و قرار گرفتن آن در دست دانشجویان و پژوهشگران است.
ذبیحی ادامه داد: سازمان مطالعه و تدوین کتب علوم انسانی دانشگاه‌ها با انتشار یک فراخوان از پروژه‌هایی که بر اساس این اسناد و با موضوع مرتبط انجام شوند، حمایت می‌کند.
دانشگاه خلیج فارس نخستین دانشگاه دولتی وابسته به وزارت علوم در استان بوشهر است.
این دانشگاه با حدود هفت هزار دانشجو در 29 رشته کارشناسی، 48 رشته کارشناسی ارشد و 13 رشته دکترا، جهت گیری خود را در حوزه کار آفرینی قرار داده و این دانشگاه از طرف وزارت علوم، تحقیقات و فناوری به عنوان پایلوت دانشگاه کار آفرین انتخاب شده است.ایرنا

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان