خبر خوش برای کارمندان

احتمال تعطیلی مجدد ادارات در روز پنج‌شنبه

مسئولان تصمیم گیرنده در استانداری بوشهر در کنار یک سری اهداف به دنبال این بودند که فضای کاری حاکم بر ادارات پس از لغو تعطلیلی روز های پنج شنبه را بررسی کنند که با وجود گذشت کمتر از یک هفته از ابلاغ این دستورالعمل متوجه تاثیرات منفی این روند شده اند.

به گزارش سپاس ؛یک منبع آگاه در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی سوک اظهار داشت: موضوع لغو تعطیلی ادارات استان بوشهر در روز پنج شنبه موقتی است و به احتمال فراوان به زودی شاهد تعطلیلی ادارات در این روز خواهیم بود.

وی افزود: مسئولان تصمیم گیرنده در استانداری بوشهر در کنار یک سری اهداف به دنبال این بودند که فضای کاری حاکم بر ادارات پس از لغو تعطیلی روز های پنج شنبه را بررسی کنند که با وجود گذشت کمتر از یک هفته از ابلاغ  این دستورالعمل متوجه تاثیرات منفی این روند شده اند.

وی که خواست نامش فاش نشود، ادامه داد: بر اساس تصمیم گیری های انجام شده، موضوع لفو تعطیلی ادارات در روز پنج شنبه هر هفته، صرفا برای مدت شش ماه و تا پایان سال جاری بوده که به احتمال فراوان به زودی شاهد لغو این تصمیم و بازگشت به شرایط اولیه خواهیم بود.

گفتنی است با لغو تعطیلی برخی ادارات استان بوشهر در روز پنج شنبه، شاهد موج گسترده‌ای از اعتراضات کارمندان و خانواده های آنها به تصمیم اخیر استانداری بوشهر بودیم.

معترضین مدعی هستند که با لغو این تعطیلی هزینه غذا ماهانه آنها که بین 120 تا 200 هزار تومان در ماه است برداشته می شود، برای نگهداری فرزندان کلاس اولی و دومی خود در روز پنج شنبه ها با مشکل مواجه شده اند و ناچار هستند که هزینه ای مضاعف برای سوخت خود در بین شهرها یا شهرها به مرکز استان پرداخت کنند که با وضعیت موجود اقتصادی مشکلات آنها دو چندان می شود.

در بخشی از پیام های گوناگون مردمی که به این پایگاه خبری ارسال شده میزان نارضایتی کارمندان که انگیزه کاری آنها را تحت تاثیر قرار می دهد به وفور دیده می شود.

اخیرا نیز برخی دستگاه های اجرایی استان بوشهر با ارسال نامه های محرمانه به استانداری، خواستار تجدید نظر در خصوص تعطیلی ادارات در روز پنج شنبه و بازگشت به شرایط ده سال گذشته هستند.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان