1397/7/18 :: 12:47
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
فرمانده مرزبانی استان بوشهر خبر داد؛

کاهش 60 درصدی تردد شناورها در دریا به دلیل افزایش نرخ سوخت و ارز

کاهش 60 درصدی تردد شناورها در دریا به دلیل افزایش نرخ سوخت و ارز

فرمانده مرزبانی استان بوشهر گفت: ورود و خروج لنج ها در شش ماه اول سال به دلیل مشکلات افزایش نرخ سوخت و تغییر در نرخ ارز 60 درصد کاهش داشته است و مرزبانان توانسته اند 494780 لیتر سوخت قاچاق کشف شده است و به متخلفین اعلام شده است در صورت تکرار قطع تردد در دریا می شوند.

به گزارش سپاس؛ سرتیپ دوم پاسدار رضایی نژاد فرمانده مرزبانی استان بوشهر در جمع خبرنگاران گفت: امنیت بالاترین مولفه در هر حوزه ای است که مرزبانی توجه ویژه ای به این مقوله دارد؛ اگر امنیت وجود نداشته باشد هیچ مقوله ای نمی تواند حرکتی داشته باشد.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر اظهار کرد: برای ایجاد امنیت پایدار نیاز به مشارکت فعال مردمی است  و باید هشت سال دفاع مقدس را الگویی برای همه امورات داشته باشیم؛ اگر حضور مردم و نیروهای بسیجی در کنار نیروهای نظامی نبود قطعا برای پیروزی دچار مشکلات بزرگی بودیم.

رضایی نژاد افزود: امروز جنگ اقتصادی که در جامعه حاکم است با الگو برداری از دفاع مقدس و حضور مردم مانند سالهای جنگ ایران و عراق قطعا بهترین پیروزی خواهیم داشت؛ امروز جنگ سخت تمام شده است اما جنگ اقتصادی، فرهنگی و غیره در پیش است.

عضو شورای تامین استان بوشهر بیان کرد: بهداری مرزبانی استان بوشهر در هفته ناجا به مناطق محروم اعزام شدند و خدمات درمانی و ارائه دارو به مردم انجام شده است که این برنامه به صورت متمرکز در طول سال انجام می شود.

وی تصریح کرد: ورود و خروج لنج ها در شش ماه اول سال به دلیل مشکلات افزایش نرخ سوخت و تغییر در نرخ ارز 60 درصد کاهش داشته است و مرزبانان توانسته اند 494780 لیتر سوخت قاچاق کشف شده است و به متخلفین اعلام شده است در صورت تکرار قطع تردد در دریا می شوند.

فرمانده مرزبانی استان بوشهر تاکید کرد: مواد مخدر در دریا افزایش داشته ایم که حدود 3تن مواد مخدر کشف شده است و کاهش 94 درصدی سیگار نسبت به سال گذشته، کاهش 78 درصدی قرص های نیروزا و افزایش 142 درصدی تلفن های همراه نسبت به سال گذشته داشته ایم.

رضایی نژاد  خاطرنشان کرد: در حوزه خودروهای خارجی 1000درصد کشفیات نسبت به سال گذشته داشته ایم که اعمال قانون شده اند.

وی عنوان کرد: در هفته ناجا دیدار خانواده شهداء، تکریم خانواده مرزبانان، شرکت در نماز جمعه، دیدار با نماینده مقام معظم رهبری در استان، افتتاح سالن ورزشی، افتتاح خشک شویی و مشارکت در بازسازی یکی از مدارس سطح شهرستان بوشهر از مهمترین برنامه های هفته ناجا بوده است.

/ انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان