1397/7/17 :: 11:39
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

اقتدار در عرصه امنیتی بخش عظیمی از اقتدار یک نظام را تشکیل می دهد

اقتدار در عرصه امنیتی بخش عظیمی از اقتدار یک نظام را تشکیل می دهد

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: چنانچه امنیت دچار چالش شود اذهان مدیران، طراحان و ناظران متوجه حفظ و تصحیح عرصه امنیت می شود

به گزارش سپاس، آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در دیدار با جمعی از فرماندهان دریابانی استان بوشهر با اشاره به همجواری استان با خلیج فارس و اهمیت پاسداری از مرکز های آبی، تصریح کرد: مرزهای دریایی یکی از پر اهمیت ترین مرز ها است که در صورت تخریب یک نظام را تخریب خواهد کرد.

وی اظهار داشت: میزان اقتدار امنیتی در هر جامعه نشان دهنده اقتدار نظام است چرا که در سایه امنیت اجتماعی است که توسعه در ابعاد مختلف به وجود می آید.

غلامعلی صفایی بوشهری افزود:چنانچه امنیت دچار چالش شود اذهان مدیران، طراحان و ناظران متوجه حفظ و تصحیح عرصه امنیت می شود اما در صورت وجود امنیت تمامی فعالان عرصه توسعه و پیشرفت، مشغول کارهای عرصه خود می شوند.

امام جمعه بوشهر:تخریب امنیت در حوزه مرزبانی و دریابانی چالشی بزرگ در فضاهای ملی و بین المللی و حتی در همه ابعاد یک نظام محسوب می شود

وی گفت: باید سیستم امنیت مرز های دریایی نوین شود چرا که اکنون مرزبانی و دریابانی سنتی و مکانیکی آسیب زا خواهد بود.

امام جمعه بوشهر ادامه داد: تخریب امنیتی در دریا فوق العاده موثر است و در صورت وقوع یک نظام را دچار چالش می کند.

وی بیان کرد: از ابتدای انقلاب تا کنون دشمنان و جهان استکبار جهت تخریب امنیت ایران اسلامی برنامه ها و طرح های بسیاری را تدوین و اجرا کرد.

صفایی بوشهری اظهار داشت: هر مقدار مرزبانی دریایی ما تقویت شود امنیت کشور تقویت می شود در نتیجه باید در این رابطه تدبیری فوق روز داشته باشیم.

وی در پایان گفت: مرزداری و مرزبانی یکی از ارکان امنیت در فضای ملی و بین المللی برای یک نظام است و تقویت مرزبانی دریایی کشور به منزله تقویت امنیت کشور به شمار می رود.

انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان