معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خبر داد

تدوین سند و نقشه عمرانی استان بوشهر

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: با تدوین سند و نقشه عمرانی استان بوشهر پروژه‌های نیمه تمام بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و در چهلمین سال پیروزی انقلاب افتتاح می‌شود.

به گزارش سپاس، مهرداد ستوده ظهر امروز در نشست با مدیران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران و شهرداران استان بوشهر با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه‌های نیمه تمام اظهار داشت: برای بهره‌مندی مردم از پروژه‌های عمرانی در راستای تاکید استاندار بوشهر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام در دستور کار مسئولان قرار گرفته است.

وی از تدوین سند و نقشه عمرانی استان بوشهر خبرداد و بیان کرد: براین اساس این طرح‌ها در اولویت تکمیل قرار گرفت و بیش از 95 درصد برنامه در هفته دولت در راستای افتتاح این پروژه‌ها محقق شد.

معاون استاندار بوشهر با تاکید بر ارائه برنامه‌های دستگاه‌‌های اجرایی برای افتتاح پروژه‌ها در چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی گفت: مدیران دستگاه‌‌های اجرایی،فرمانداران و شهرداران موظف هستند تا هفته آینده پروژه‌هایی که امکان بهره‌برداری از آنها در دهه فجر فراهم است اعلام کنند.

ستوده با بیان اینکه پروژه‌های عمرانی که در رفاه و معیشت مردم نقش دارند  در اولویت تکمیل قرار گرفته گفت:با تدوین سند و نقشه عمرانی استان بوشهر پروژه‌های نیمه تمام بر اساس برنامه زمان‌بندی تکمیل و در چهلمین سال پیروزی انقلاب افتتاح می‌شود.

وی کیفیت بخشی اجرای پروژه‌ها در نقاط مختلف استان را از دیگر اولویت‌ها دانست و تاکید کرد: امیدواریم با تلاش و همکاری مسئولان شاهد کیفیت‌بخشی اجرا و تکمیل پروژه‌ها باشیم.

معاون استاندار بوشهر با اشاره به اینکه در تسریع تکمیل پروژه‌ها، به کیفیت آنها توجه ویژه‌ای شده است بیان کرد: نظارت بر اجرای پروژه‌های عمرانی مورد توجه قرار دارد که در این راستا از همه ظرفیت‌ها استفاده می‌کنیم.فارس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان