1397/6/20 :: 15:3
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر:

مسئولین برای رفع مشکلات مناطق محروم باید از نزدیک بازدید کنند/حضور متخصصین دانشجو در مناطق محروم

مسئولین برای رفع مشکلات مناطق محروم باید از نزدیک بازدید کنند/حضور متخصصین دانشجو در مناطق محروم

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر گفت: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه بیش از پیش به مردم در این مناطق و تلاش حداکثری در جهت رفع مشکلات این افراد می طلبد که مسئولین ارشد استان و شهرستان ها توجه بیشتری به مردم به ویژه افرادی که به لحاظ اقتصادی دچار مشکل هستند، داشته باشند و با حضور میدانی خود در جمع مردم از نزدیک با این مشکلات آشنا و حتی المقدور رفع کنند.

به گزارش سپاس؛ رضا آبشیرینی مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر در گفت و گو با سپاس با اشاره به فعالیت های گروههای جهادی دانشجویی در استان گفت: در راستای گسترش فرهنگ خدمت رسانی به مناطق کم برخوردار و حاشیه شهرهای استان، همچنین تکریم مردم بی بضاعت و نیازمندان در این مناطق، گروه های جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی استان متشکل از دانشجویان مستعد، متعهد و علاقمند به خدمت به مردم و تعدادی از متخصصین و پزشکان در سومین مرحله از حضور خود در مناطق کم برخوردار استان در سال جاری از تاریخ ۹ الی ۲۹ شهریور ماه حضور دارند.

آبشیرینی اظهار کرد: این بزرگوران در قالب رزمایش جهادی در زمینه های عمرانی، فرهنگی،علمی آموزشی، کارآفرینی و اشتغال زایی و بهداشت و درمان در سراسر استان بوشهر ارائه خدمت خواهند کرد. برای انجام فعالیت مفید، بهینه و تاثیر گذار گروه های جهادی و همچنین رضایت مندی مردم عزیز، بسیج دانشجویی و سازمان بسیج سازندگی سپاه استان از گروه های جهادی پشتیبانی لازم را به عمل خواهند آورد.

مسئول ناحیه بسیج دانشجویی استان بوشهر افزود:  در مراحل قبلی در مناطقی که این گروه ها حضور داشتند اکثر مسئولین محلی به ویژه دهیاران ، شورای اسلامی روستا،مدیران مدارس آموزش و پرورش و فرماندهان حوزه ها و پایگاه های مقاومت بسیج همکاری خوبی را داشته اند که در تعدادی از این روستاها با عملکرد خوب گروه های جهادی دانشجویی و نهادینه کردن فرهنگ جهاد و خدمت جوانان روستایی نیز به این گروه ها اضافه شده اند.

وی بیان کرد: با توجه به اهمیت و ضرورت توجه بیش از پیش به مردم در این مناطق و تلاش حداکثری در جهت رفع مشکلات این افراد می طلبد که مسئولین ارشد استان و شهرستان ها توجه بیشتری به مردم به ویژه افرادی که به لحاظ اقتصادی دچار مشکل هستند، داشته باشند و با حضور میدانی خود در جمع مردم از نزدیک با این مشکلات آشنا و حتی المقدور رفع کنند./ انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان