امام جمعه بوشهر:

صنایع دفاعی کشور پیشرفت‌های غیرقابل تصوری داشته است

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: صنایع دفاعی کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیشرفت های غیرقابل تصوری داشته است.

به گزارش سپاس به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، در آستانه روز صنعت دفاعی در ۳۱ مرداد ماه، جمعی از اعضای مجموعه وزارت دفاع در استان بوشهر با آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر دیدار کردند.

آیت الله صفایی بوشهری در این نشست ضمن تسلیت سالروز شهادت امام محمد باقر «علیه السلام» و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به ویژه شهدای وزارت دفاع، اظهار داشت: قطعا یک نظام، بخش زیادی از اقتدار ملی خود را مدیون نیروهای مسلح و صنعت دفاعی آن است.

وی افزود: اگر یک کشور در عرصه صنعت دفاعی خودکفا و پیشرفته باشد قطعا بر توان دفاعی آن کشور و بر اقتدار ملی و بین المللی آن افزوده خواهد شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با تأکید بر خودکفایی در این عرصه، تصریح کرد: در این فضای تهدید و تحریم، باید به صنایع دفاعی خود توجه ویژه ای داشته باشیم و به تجهیزات فوق روز دست پیدا کنیم.

آیت الله صفایی بوشهری با بیان اینکه صنایع دفاعی کشور بعد از پیروزی انقلاب اسلامی ایران پیشرفت های غیرقابل تصوری داشته، افزود: ما بعد از انقلاب در عرصه تجهیزات نظامی توانسته ایم در بسیاری از زمینه ها به خودکفایی برسیم و در آینده ای نه چندان دور در این عرصه به مرجعیت دست پیدا خواهیم کرد.مهر

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان