1397/5/31 :: 13:14
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
قابل توجه مسئولین؛

اداره ارشاد تنگستان سد راه فعالیت شورای هماهنگی رسانه این شهرستان شد

 اداره ارشاد تنگستان سد راه فعالیت شورای هماهنگی رسانه این شهرستان شد

سرپرست اداره ارشاد اسلامی تنگستان با اقدامی عجیب اعلام کرد: شورای هماهنگی رسانه تنگستان وجاهت قانونی نداشته و حق فعالیت ندارد.

به گزارش سپاس، به نقل از تنگستان نما، از نخستین قدمهای سرپرست اداره ارشاد تنگستان بی اعتنایی به اصحاب رسانه این شهرستان بود در حالی که تنها دو ماه از فعالیت وی به عنوان سرپرست اداره ارشاد اسلامی تنگستان معرفی شده است و این در حالی بود که ارشاد پس از چند ماه بدون سرپرست اداره می شد و بالاخره با اعطاء حکم مدیرکل اداره ارشاد اسلامی استان بوشهر شاهین نجفی بر کرسی سرپرستی این اداره تکیه داد و امورات را بر عهده گرفت.

سرپرست اداره ارشاد اسلامی تنگستان از بدو حضور در این اداره ارتباط خود را با رسانه های تنگستانی قطع کرد و بارها پیام های مناسبتی خود را به جای اینکه در سایتهای شهرستان درج کند به سایتهای محلی دیگر شهرستانها ارسال کرده و سایتهای خبری تنگستانی را محلی از اعراب ندانسته است.

در پی نحوه برخورد این مقام مسئول جامعه هنری و اصحاب رسانه تنگستان به شدت از عملکرد وی ناراضی بوده و دلخوری خود را اعلام داشته اند.

پس از بی اعتنایی مسئول اداره ارشاد اسلامی تنگستان به رسانه های تنگستان و همزمان با روز خبرنگار این مسئول به همین مناسبت با ارسال پیامی به رییس شورای رسانه تنگستان اعلام داشته که شورای هماهنگی رسانه تنگستان وجاهت قانونی ندارد و حق فعالیت و برگزاری دوره های آموزشی نخواهد داشت.

شورای هماهنگی رسانه تنگستان وجاهت قانونی ندارد تنها هدیه رئیس اداره ارشاد اسلامی شهرستان به خبرنگاران تنگستان به مناسبت این روز بعد از این هدیه حمله به ماندگار عضو شورای اسلامی شهر اهرم و رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورا بوده و  به این عضو شورا گفته است که شما بدون اجازه این اداره حق برگزاری هیچ دوره خبری را ندارید.

حال جای سوال دارد شورایی که با نظر اصحاب رسانه تنگستان تشکیل شده است و یک انجمن غیر دولتی محسوب می شود آقای ریُیس بر اساس کدام قانون به دنبال مجوز برای فعالیت این دورهمی اصحاب رسانه است.

آیا مسئول اداره ارشاد اسلامی تنگستان گمان می کند که مسئولین این شورا بابت حکمی که دارند از سازمان های دولتی حقوقی دریافت می کنند که حال باید حکمشان را لغو کند.

جا دارد مدیرکل اداره ارشاد استان بوشهر که خود تنگستانی است با نظر ویژه این اتفاقات  را رصد کرده و ضمن انتقال این گلایه اصحاب رسانه به مسئول  و یا سرپرست اداره ارشاد تنگستان برسانند که اداره ارشاد همواره محیطی برای فعالیت در عرصه فرهنگ و هنر ودر جهت شکوفایی استعدادها و ایجاد محیطی برای حضور بدون دغدغه ی هنرمندان و هنردوستان این شهر است و دوستان دست اندر کار برای پویایی و ارتقا عملکرد همه یر مجموعه باید تلاش دو چندان داشته باشند و خدای نکرده کاری نکنند که نه تنها پیشرفتی نباشد بلکه پسرفت نیز نتیجه کار شود.


انتهای پیام/

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان