رئیس ارشاد اسلامی دیر:

تعامل و ارتباط دستگاه‌های اجرایی دیر با رسانه‌ها گسترش یابد

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دیر خواستار تقویت تعامل و همکاری روابط عمومی ها و خبرنگاران شد.

غلامرضا ناطقی پور صبح یکشنبه در نشست مسئولان روابط عمومی دستگاه های اجرایی شهرستان با اصحاب رسانه اظهار داشت: بیان ظرفیت و استعدادهای شهرستان در گرو فعال بودن خبرنگاران و همکاری روابط عمومی هاست.

وی افزود: اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در تمام عرصه‌ها پیشتاز است دوچندان شده، به‌گونه‌ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات دوام شان در عرصه‌ها و فعالیت‌های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.

ناطقی پور اظهار داشت: روابط عمومی در ادارات دارای جایگاه ویژه ای است و پس از مدیر قراردارد.

دبیر شورای فرهنگ ادامه داد: متأسفانه بعضی از مدیران از جایگاه واقعی روابط عمومی به خوبی واقف نیستند در حالیکه روابط عمومی ها چشم بینای سازمان در برگزاری برنامه ها با توجه به نیازسنجی اجتماعی هستند و این نیازسنجی اجتماعی خود یکی از وظایف روابط عمومی ها است.

ناطقی پور گفت: در دنیای حاضر، جایگاه مهم روابط عمومی بیش از هر زمان دیگر آشکار می‌شود، چرا که روابط عمومی، می‌تواند پل ارتباطی بین افراد جامعه و سازمان‌ها بوده و با انجام کار حرفه‌ای موفقیت سازمانی را تضمین کند.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری دیر نیز در این نشست گفت: انعکاس مطالب و اخبار دستگاه ها جز با تعامل با خبرنگاران میسر نیست.

مسعود تنگستانی اظهار داشت: روابط عمومی‌ها رکن اصلی هر اداره و به عنوان پل ارتباطی درون و برون سازمانی هستند.

تنگستانی افزود: ارزیابی هر مسئول بر اساس ارتباط آنان با اصحاب رسانه است و اگر مدیری در این مورد کم کاری کرد به طور جدی از مقام های استان پیگیری خواهد شد.

وی تصریح کرد: متاسفانه در اکثر ادارات و نهادهای کشور، اهمیت و جایگاه این نهاد شناخته شده نیست و در نهادها و سازمان ها و ادارات شهرستان ما هم به تبع آن ها چنین است.

معاون سیاسی اجتماعی فرماندار ی دیر گفت: روابط عمومی ترکیبی از علم و آگاهی، هنر و تخصص است و مسئول آن برای موفق شدن در این پست و مسئولیت باید خود را به همه این فنون مجهز و آراسته کند و آیینه شفاف و تمام نمای موسسه خود باشد.

تنگستانی اظهار داشت: روابط عمومی به عنوان چراغی فروزان، راه های توسعه و سازندگی و پشرفت را برای مدیران سازمان و موسسات به ارمغان می آورد.مهر

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان