بزرگترین شرکت اوره و آمونیاک خاورمیانه به ظرفیت کامل تولید رسید

رئیس خدمات فنی شرکت پتروشیمی پردیس گفت: فاز سوم بزرگترین مجتمع تولید کننده اوره و آمونیاک خاورمیانه به ظرفیت کامل تولید رسید.

به گزارش سپاس، رضا جعفری در جمع خبرنگاران در عسلویه با بیان اینکه با تلاش های خستگی ناپذیر و شبانه روزی نیروهای متخصص شرکت پتروشیمی ‏پردیس، فاز سوم بزرگترین مجتمع تولید کننده اوره و آمونیاک خاورمیانه به ظرفیت کامل تولید خود براساس برنامه پیش بینی ‏شده دست یافت، از دستیابی شرکت پتروشیمی پردیس به ظرفیت کامل خبر داد.

وی افزود: واحد آمونیاک فاز سوم پتروشیمی ‏پردیس از زمان بهره‌برداری در آبان ماه سال گذشته تاکنون موفق به تولید 327 هزار و 402 تن آمونیاک شده که این میزان معادل ‌‏69 درصد برنامه پیش بینی شده تا پایان شهریورماه امسال است.

رئیس خدمات فنی پتروشیمی پردیس تصریح کرد: 82 درصد تولید آمونیاک در این واحد صنعتی تحقق یافته و پیش بینی می شود تا پایان شهریورماه 408 هزار تن ‏آمونیاک معادل 85 درصد برنامه تولید شود.‏

وی با بیان اینکه طی این مدت واحد اوره فاز سوم، 410 هزار و 666 تن اوره تولید کرده است گفت: پیش بینی می‌شود این ‏میزان تا پایان شهریورماه به 522 هزار تن افزایش یابد.

جعفری این واحد صنعتی را بزرگترین مجتمع تولید کننده اوره و آمونیاک خاورمیانه دانست و افزود: تا پایان شهریورماه امسال واحد اوره فاز سوم پتروشیمی ‏پردیس به 70 درصد برنامه پیش بینی شده خود دست می‌یابد.

‏وی گفت: شرکت پتروشیمی پردیس با تولید سالیانه 2 میلیون و 40 هزار تن ‏آمونیاک و 3 میلیون و 225 هزار تن‎‎اوره، 60 درصد تولید اوره و آمونیاک ایران را در اختیار دارد.

جعفری اظهار داشت: اوره و آمونیاک تولیدی این واحد صنعتی به بیش از 20 ‏کشور جهان صادر می‌شود.فارس

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان