1397/5/19 :: 16:16
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
در خطبه های نماز جمعه استان بوشهر مطرح شد:

مفسدان اقتصادی به اشد مجازات محکوم شوند

مفسدان اقتصادی به اشد مجازات محکوم شوند

آیین عبادی سیاسی نمار جمعه با حضور پرشور مردم ولایتمدار استان بوشهر در شهرهای مختلف برگزار شد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: مردم جامعه به ویژه قشر متوسط جامعه از شرایط به وجود آمده و گرانی‌ها ناراحت و تحت فشار هستند.

آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری در خطبه های این هفته نماز جمعه اظهار داشت: مردم ایران اسلامی از ابتدای انقلاب  تا کنون در زمان‌های سخت و خاص جهادی  و انقلابی برای آرمان‌ها و پیروزی این نظام ایستادگی کردند و اکنون از مسئولان نیز برای رفع مشکلاتشان انتظار این را دارد که به همین شیوه به وظایف خود عمل کنند.

وی افزود: بر اساس قانون مسئولان خدمت‌گزار مردم هستند و باید برای کاهش مشکلات جامعه اسلامی همه تلاش خود را انجام دهند.

امام جمعه بوشهر  با هشدار به دشمنان نظام اسلامی ایران، تصریح کرد: ناراحتی مردم از مشکلات موجود یک گلایه مندی داخلی به سه قوا است و دشمنان خیال خامی در ذهن خود مبنی بر عدم پایبندی مردم به نظام را نپرورانند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با بیان اینکه مردم ایران ثابت کرده‌اند که به ارزش‌های نظام پایبند هستند گفت: اعتراضات کنونی تنها اعتراض به مشکلاتی است که سوء مدیریت ها و عملکرد برخی مسئولین زمینه ساز آن شده‌اند.

صفایی بوشهری با اشاره به اینکه مسئولان باید خود را اصلاح کنند، بیان کرد: مردم جامعه به ویژه قشر متوسط جامعه از شرایط به وجود آمده و گرانی‌ها ناراحت و تحت فشار هستند، باید با رفع سوء مدیریت‌ها، نظارت های بیشتر کمبودها و مشکلات را کاهش داد.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر اینکه باید سه قوا توجه ویژه‌ای به برخورد با فقر، فساد و تبعیض داشته باشند، اظهار کرد: باید برای رفع فساد، فقر و تبعیض مسئولان جهادی عمل کنند.

نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به بهبود وضعیت قطع برق در استان، عنوان کرد: یکی دیگر از مشکلات موجود مردم استان گرانی بی‌رویه بلیط های هواپیمایی است که توسط شرکت های هواپیمایی نرخ‌گذاری می‌شود.

تلاش دشمن برای ایجاد نفاق در جامعه

جت الاسلام مصطفی آشناگر امام جمعه موقت گناوه در خطبه های این هفته نماز جمعه با اشاره به نزدیک شدن به پایان ماه ذیقعده و سالروز شهادت امام جواد (ع) گفت: از همه مردم و مسئولان انتظار می‌رود که در روز شهادت جوانترین امام معصوم  همت کرده تا هم شناخت خود را از سیره و روش زندگانی آن امام بیشتر کنند و از آن حضرت در زندگی خود درس و الگو بگیرند و هم با حضور در مجالس عزای آن حضرت این مراسم ها و یاد آن امام همام باشکوه تر برپا شود.

وی با اشاره به آغاز ماه مبارک ذی الحجه گفت: ده روز اول ماه ذی الحجه به عنوان ایام مهم است و لذا مومنان در این دهه به اعمال این ایام توجه و عنایت ویژه داشته باشند تا از برکات و خیرات آن بهره مند شوند.

حجت الاسلام آشناگر با اشاره به ۲۳ مرداد، روز مقاومت اسلامی گفت: پس از جنگ ۳۳ روزه رژیم اشغالگر قدس که با مقاومت حزب الله و شکست مفتضحانه آن رژیم و ایادی و حامیان آنها مواجه شد شورای عای انقلاب فرهنگی روز ۲۳ مرداد را به عنوان روز مقاومت اسلامی نامگذاری کرد.

وی گفت: درس بزرگ پیروزی مقاومت به همه مردم، مظلومان و مستضعفان جهان این است که راه برخورد با مستکبران و ظالمان سازش ،صلح و مذاکره  و تسلیم نیست بلکه  رمز پیروزی، مقاومت در برابر این ظالمان و زورگویان عالم است همانگونه که مقاومت جانانه حزب الله باعث شکست مفتضحانه رژیم صهونیستی باهمه ادعای های خود شد.

وی گفت: امروز به برکت مقاومت در برابر مستکبران روزبروز این زورگویان و ظالمان در جهان  ذلیل تر و خوارتر و نقشه های آنها  در کشورهای مختلف نقش برآب می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت اقتصادی  و مشکلات کنونی در کشور با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری گفت:رهبری در  سال ها اخیر همواره و بارها بر دو نکته مهم یعنی  توجه به اقتصاد و زیرساخت های آن در کشور و توجه به مسئله نفوذ  و نفوذی ها بارها تذکر دادند اما متاسفانه آن گونه که شایسته بود این امرمورد توجه واقع نشد.

وی گفت: امروز این امر بر کسی پوشیده نیست که در آستانه چهل سالگی نظام مقدس انقلاب اسلامی همه دشمنان دست به دست هم داده اند تا انقلاب چهل سالگی خود را جشن نگیرد اما باید بدانند همانگونه که رهبر فرزانه انقلاب فرمودند همه این دشمنان به لطف الهی و با رهبری مقام معظم رهبری  این آرزو را به گور خواهند برد و نخواهند دید زمانی را که مردم ما به انقلاب پشت کنند.

وی گفت: در شرایط کنونی کشور  مشکلاتی که وجود دارد و مردم مطالبات به حقی دارند که باید مورد توجه قرار گیرد و مدیرانی که برای این شرایط مناسب نیستند باید تغییر کنند اما درشرایط فعلی کشور تضعیف قوای سه‌گانه صلاح نیست و خواسته دشمنان نیز در واقع همین تضعیف ایجاد نفاق و تفرقه در کشور است.

امام جمعه موقت گناوه گفت: دشمنان در شرایط کنونی درصدد ایجاد تفرقه و بر هم زدن وحدت داخلی هستند و لذا با وجود آنکه مردم  مطالبات به حقی دارند اما همه باید هوشیار باشند تا مبادا آب در آسیاب دشمن بریزند.

وی  گفت: با سکانداری و رهبری و هدایت و مدیریت مقام معظم رهبری و کمک همه دلسوزان، به فضل الهی کشور ما این مشکلات و بحران ها را نیز با پیروزی پشت سر خواهد گذاشت.

امام جمعه موقت گناوه از همه خیرین و افراد متمکن خواست در شرایط کنونی به نیازمند بیشتر کمک کنند و شرایط آنها را در نظر داشته باشند.

مفسدان اقتصادی به شدت مجازات شوند

حجت الاسلام سیدحسین رکنی حسینی امام جمعه بردخون در خطبه های نماز به ملاک انتخاب کارگزاران در تراز دولت اسلامی اشاره کرد و اظهار داشت:تقوا، روحیه جهادی و خدمتگزاری بی منت به مردم، برخورداری از روحیه انقلابی، ولایتمداری، نقدپذیری و سعه صدر، مبارزه جدی با فقر و فساد و تبعیض، بی اعتمادی به دشمن، عدالت محوری و روحیه ضد اشرافیگری از ویژگی های دولتمردان است.

وی با بیان اینکه دشمن با ناامید کردن مردم می کوشد زمینه براندازی نظام اسلامی را فراهم کند، افزود: در شرایطی که مردم از مشکلات معیشتی رنج می برند با روحیه جهادی می توان امید را به جامعه تزریق و بر مشکلات غلبه کرد.

رکنی حسینی اضافه کرد: کشوری که منابع ارزشمند خدادادی دارد و در هر نقطه گنجی نهفته است و بهترین سرمایه انسانی دنیا را دارد نباید از مشکلات و کمبودها رنج ببرد.

خطیب جمعه بردخون ادامه داد: برخی به عنوان مفسدان اقتصادی بیت المال کشور را غارت می کنند در صورتی  عده ای حتی نانی در سفره ندارند که مهم ترین عامل این وضعیت ناکارآمدی مدیران و مسؤلان است.

امام جمعه بردخون با تاکید بر اینکه نیازمند مدیرانی دلسوز و کارآمد هستیم، گفت: مسؤلان بی انگیزه باید از بدنه دولت کنار بروند و رییس جمهور با زیرمجموعه خود تعارف نکند زیرا ۸۰ درصد مشکلات به مدیران غیرمسؤل بستگی دارد.

وی ابراز داشت: مفسدان اقتصادی نیازهای اصلی مردم حتی موادی مانند عدس و آرد را احتکار می کنند که ناشی از ناکارآمدی و عدم نظارت مسؤلان است.

رکنی حسینی تجمل گرایی را خطر بزرگی برای کشور دانست و گفت: امروزه در شرایط حساس و استثنایی قرار داریم و شاهد جنگ اقتصادی هستیم که همگان باید برای پیروزی تلاش کنیم.

امام جمعه بردخون با اشاره به ازدواج مبارک حضرت امام علی و حضرت فاطمه، تصریح کرد: معیارهای ازدواج باید تغییر کند و با حذف تشریفات و هزینه های غیرضروری به پایداری زندگی فکر کنیم و مهریه را اهرم فشار ندانیم.

وی هفته دولت را فرصت مناسبی خواند که مدیران نظام اسلامی نگاهی به کارنامه و عملکرد خود کنند و ضعف ها و قوت ها را به مردم بگویند.

رکنی حسینی خواستار حضور مسؤلان در بین مردم شد و گفت: در نشست با مردم واقعیات بازگو شود و پاسخگوی مطالبات مردم شویم زیرا افتتاح چند طرح نیمه تمام دردی از آنان دوا نمی کند.

رکنی حسینی گفت: مردم برای دفاع از انقلاب و دستاوردهای نظام اسلامی همه مشکلات را تحمل می کنند زیرا با شهیدان پیمان بسته اند که مدافع ارزش ها و نظام اسلامی هستند و ذره ای از این پیمان عقب نمی نشینند.

وی با انتقاد از اینکه برخی در دولت و مجلس و نهادهای نظارتی مشکلات را به گردن دیگری می اندازند در صورتی که همه پست های کلیدی در دست جناحی خاص است.

امام جمعه بردخون با یادآوری اینکه مذاکره با آمریکا غیرقابل پذیرش است، گفت: آمریکا شرط مذاکره را نابودی موشک‌ها قرار داده تا از آرمان های خود دست بکشیم که هیچ انسان فهمیده ای نمی پذیرد.

ایجاد منطقه آزاد فرصت است

 

بوشهر- امام جمعه دلوار گفت: اگر بدون توجه به مدیریت صحیح پیش از ایجاد منطقه آزاد و ایجاد زیر ساخت های لازم  مناطق آزاد تصویب شود می‌تواند به تهدید بزرگی برای استان تبدیل شود.

 حجت الاسلام علی زاهد دوست در خطبه های این هفته شهر دلوار با اشاره به تبدیل شدن استان بوشهر به منطقه آزاد، اظهار داشت: اگر بدون توجه به مدیریت صحیح پیش از ایجاد منطقه آزاد و ایجاد زیر ساخت های لازم  مناطق آزاد تصویب شود میتواند به تهدید بزرگی برای استان  تبدیل شود.

وی افزود: نباید شرایطی بوجود بیایید که با ایجاد منطقه آزاد مردم مستضعف و کم درآمد با مشکلات جدی تری مواجه شوند و آورده منطقه ویژه فقط برای مرفهین و ثروتمندان باشد.

امام جمعه دلوار تصریح کرد: باید در صورت تحقق منطقه آزاد از  ابتدا جلوی دلال‌بازی‌ها و خرید و فروش زمین‌های این مناطق که موجب افزایش شدید قیمت‌ زمین‌ها خواهد شد گرفته شود.

زاهد دوست گفت: متاسفانه زمین‌هایی که از نظر ریالی اصلا قیمتی ندارد، به محض آنکه زمزمه منطقه‌ آزاد شدن یک منطقه مطرح شد با افزایش قیمت کلانی  روبرو می شود و در این میان برخی با سوء استفاده سود میلیاردی می کنند.

وی  خاطر نشان کرد: برای برون رفت برخی مناطق محروم از عقب افتادگی ایجاد مناطق آزاد امتیاز خوبی است اما به شرط اینکه شاخص ها و زیرساخت های اولیه آن محقق شود تا بتواند باعث اشتغال زدایی و رونق اقتصادی کشور شود.

امام جمعه دلوار با اشاره به در پیش بودن روز ۱۲ شهریور سالروز شهادت سردار شهید رئیسعلی دلواری و روز ملی مبارزه با استعمار، اظهار کرد: برای برگزار شدن هرچه بهتر  برنامه ویژه این روز باید هرچه سریعتر ستاد بزرگداشت این روز تشکیل شود.

زاهد دوست افزود: بزرگداشت شهید رئیسعلی دلواری در واقع بزرگداشت ارزش ها و آرمان های دینی ماست چرا که ایشان با اخلاص و استقامت در مسیر حق  با دست خالی و همتی بسیار عالی توانستند هیمنه استعمار را درهم بشکنند و  مفتضحانه شکست دهند و این خفت و خواری را برای زیاده خواهان استعمار در تاریخ ثبت نمایند.

لزوم توجه به مشکلات اقتصادی

امام جمعه عسلویه نیز در خطبه های این هفته شهر عسلویه با اشاره به صحبت های اخیر رهبر معظم انقلاب در خصوص مشکلات اقتصادی مردم، اظهار داشت: رهبرانقلاب درخصوص مشکلات اقتصادی به مسئولان فرمودند یک کارگروه قوی وفعال تشکیل شود.

وی اضافه کرد: کارگروهی که بخواهد هفته ای یک جلسه بگیرد فایده ندارد اگر مسئولان طی این سالها عاقلانه هوشیارانه وخردمتدانه حرف آقا را گوش می‌دادند این وضع اقتصادی کشور نبود.

حجت‌الاسلام سید علی هاشمی نژاد تصریح کرد: آینده روشن است اگر ملت پشت این نظام باشد و مسئولین دست از اشتباهات خود بردارند آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند برخی می گویند چرا رهبر دستور نمی دهد هرکسی درجایگاه خودش است مگر رهبری باید کار همه دستگاه‌ها را انجام بدهد.

وی در ادامه گفت: رهبری هدایت وارشاد می کند چتر نورانی رهبری بالای سر ما است وقتی مسئولی دریک رده تخلف می کند مگر مسئول بالای سر ندارد که براو نظارت کند و با تخلف او برخورد کند طبق قانون هرکس باید درجایگاه خود وظیفه اش را انجام دهد.

مقابله با مفسدین خواست عمومی است

حجت الاسلام ابراهیم بحرانی امروز در خطبه های نمازجمعه بندر دیر با تسلیت شهادت امام جواد(ع) اظهار داشت: این امام بزرگوار علی رغم عمر کوتاهشان مجاهدی شجاع در مقابل توطئه های فریبکارانه خلفای عباسی بودند و با تربیت شاگردان متعدد و پاسخ گویی به شبهات ایفای نقش کردند.

وی با بیان اینکه امروز دشمن با تمام وجود در دو جبهه جنگ اقتصادی و روانی به میدان آمده است، افزود: هدف آنها به ستوه آوردن مردم به عنوان پشتوانه اصلی نظام و ناکارآمد جلوه دادن حکومت دینی که بر سر راه مستکبرین قرار دارد است.

امام جمعه موقت بندر دیر بیان کرد: دشمن برای براندازی  جمهوری اسلامی هزینه های زیادی کرده است اما تا زمانی که  ما پایبند به دین و نظام هستیم کاری از پیش نمی برند.

وی عنوان کرد: دشمنی دشمنان همیشه بوده است اما متأسفانه گاهی اوقات خودمان بازی دشمن را تکمیل می کنیم و عده ای با فساد واخلال در بازار و احتکار به یاری دشمن می آیند.

بحرانی ادامه داد: در عرصه جنگ روانی نیز عده ای در داخل با بزرگ جلوه دادن مشکلات و ایجاد شبهه در مورد  مقام معظم رهبری، حوزه های علمیه، مسئولین  و سپاه قهرمان در زمین دشمن بازی می کنند.

خطیب جمعه بندر دیر افزود: امروز احتکار، گرانفروشی  و اخلال در بازار به هر شکلی که باشد نه تنها کمک به دشمن و ضربه زدن به مردم است بلکه مایه تضعیف نظام مقدسی است که ثمره خون هزاران شهید و آرزوی تمام پیامبران و ائمه می باشد.

وی  با بیان اینکه حرکت خوبی در زمینه مبارزه با فساد شروع شده است، تصریح کرد: مقابله با مفسدین که سال‌ها مطالبه رهبری بود امروز به یک درخواست عمومی تبدیل شده و همه قوا باید کمک کنند که  این روند با قاطعیت ادامه داشته باشد.

بحرانی با تأکید بر لزوم مبارزه با فساد بدون ملاحظه کاری های سیاسی اضافه کرد:  از طرفی هوشبار باشیم همین مبارزه با فساد که باید عاملی برای وحدت ملی باشد به عاملی برای افتراق و سوء استفاده دشمن تبدیل نشود.

وی گفت:با حضور رئیس جدید بانک مرکزی و راه اندازی بازار ثانویه ارز علاوه بر ایجاد آرامش در بازار ارز نشان داد که گره زدن مشکلات به خارج از کشور اشتباه و فریب و دروغ است و اگر در داخل تدبیری وجود داشته باشد تحریم ها  کارساز نیستند.

امام جمعه موقت بندر دیر ابراز کرد: این روزها شاهد افزایش قیمت برخی از محصولات هستیم که انتظار می رود دولت ضمن نظارت بر بازار برای افراد محروم و مستضعف جامعه بسته های حمایتی خاصی در نظر بگیرد.

بحرانی  با اشاره به نقش صنایع متوسط و کوچک در بهبود وضعیت اقتصادی کشور اظهار کرد:باید موانع رشد بنگاه های کوچک برطرف شود  که با جلوگیری از واردات بی رویه اجناس خارجی و قاچاق کالا و اجرای درست و اصلاح برخی  قوانین ممکن می شود.

وی درباره روز ازدواج تأکید کرد: جوانان با الگو برداری از زندگی امیرا لمومنین(ع) وحضرت زهرا(س)  مهریه و جهیزیه و مراسم عروسی ساده داشته باشند وسبک زندگی اسلامی را انتخاب کنند.

خطیب جمعه بندر دیر در رابطه با روز مقاومت اسلامی یاد آور شد: حزب الله لبنان در جنگ ۳۳ روزه نه تنها حیثیت رژیم صهیونیستی را به بازی گرفت بلکه امروز به یکی از قدرت ها و بازیگران اصلی منطقه و الگویی برای آزادی خواهان  تبدیل شده است.

مسئولین تفکر جهادی و بسیجی داشته باشند

حجت‌الاسلام موسی کمالی در خطبه های نماز جمعه این جزیره اظهار کرد: نظام مقدس ما بر حضور مردم بنا نهاده شده است، مردم حرکت کردند و رژیم ستمشاهی را از بین بردند و به جمهوریت و اسلام، قانون اساسی، رئیس جمهور و خبرگان رای دادند، این انقلاب ما یک انقلاب مردمی است، وظیفه تمامی مسئولین این است که بگونه‌ای خدمت کنند که رضایت مردم بوجود بیاد، کسی که مسئولیت می‌گیرد بگونه کار کند که رضایت کردم را جلب کند.

وی افزود: وقتی که مسئولی در این نظام جایگاهی را می گیرد، خودش را باید وقف انقلاب، مردم خدمتگذاری کند. مسئولی که جایگاه را برای خودش، منافعش، حزبش و فامیلش، کار کنه، خیانت کرده به انقلاب و خون شهدا، هرکسی در پستی از مناسب حکومتی هرجا که باشه باید خدمت کند.

امام جمعه خارگ ادامه داد: مسئولین نباید از موقعیت خودش سو استفاده کنند، مسئول وظیفه دارد تمام تلاش خود را در راستای رضایت مندی مردم حرکت کند، مردمی که همیشه در صحنه حضور داشته‌اند و پا به پای انقلاب و اقتدار و استحکام نظام مقدس اسلامی بوده است، نباید کاری کنیم که حضور مردم کمرنگ شود. مسئولین باید مواظب باشند، در بین مردم حضور پیدا کنند ودر کنار مردم باشند.

کمالی تصریح کرد: خواهش ما از مسئولین تفکر جهادی و بسیجی است، دشمن دشمنی می‌کند و باید مواظب باشید اهداف دشمن توسط ما پیاده نشود، سیاست ارزی که دولت اجرا کرده، کمکی شده به مسئله اقتصاد و تقریبا یک رضایت بین مردم ایجاد شده است. اگر نقشه های آمریکا تاثیر داشت باید قیمت دلار و طلا بالا می‌رفت.

وی بیان کرد: مشکل ما مشکل مدیریت درونی است، مجلس ما همت خود را برای حل مشکلات بگذارند، شما نماینده مردم هستید نه برای لابی گری خودتان، یک نماینده باید تمام وقت خودش رو برای مردم بگذارد، دولت و مجلس باید کنار هم باشند تا مشکلات حل شود، این بسته ارزی مشکلاتی هم دارد که تورم زاست، دولت باید به فکر قشر کم درآمد باشد، دولت باید یارانه های پرداختی را ساماندهی کند.

لزوم ترویج ازدواج آسان

حجت الاسلام رضا خدری امروز در خطبه های نماز جمعه شهر چغادک به پیش رو بودن سالروز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) اشاره کرد و با پرداختن به مساله سبک زندگی اسلامی گفت: اول ذی حجه سالروز ازدواج آسمانی حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) است و لازم است جوانان در زندگی خود زندگانی حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(ع) را سرمشق قرار دهند.

امام جمعه چغادک به زندگی ساده این دو حضرت پرداخت و افزود: مهریه اندک، جهیزیه ساده برای شروع زندگی، مراسم باشکوه عروسی اما در نهایت سادگی، همراهی در شرایط سخت زندگی، کمک کردن حضرت علی به فاطمه(س) در کارهای خانه، حفاظت از حریم خانه و تلاش برای پیروی از دستورات الهی در همه موارد و توجه به نشاط و شادابی خانواده همچون بازی با کودکان، تفریحات و لذت­های حلال سراسر زندگی این دو حضرت را شکل داده است.

وی در ادامه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید حججی گفت: درود بر این شهید که حماسه بزرگی آفرید و حجتی شد در مقابل همگان و با تأثیری که در ایران و جهان ایجاد کرد نشان داد که خون بر شمشمیر پیروز است؛ با این حماسه بزرگ، داعش و پشتیبانانش را رسوا کرد.

حجت الاسلام خدری به سالروز شهادت امام جواد(ع) پرداخت و اظهار داشت: روش مبارزه فرهنگی و اعتقادی امام جواد(ع) درسی بزرگ برای امروز ما است؛ ایشان جوان ترین امام که در سن هشت سالگی به امامت و ۲۵ سالگی به شهادت رسید.

امام جمعه چغادک پاسداری از مکتب تشیع و مبارزه با مشکلات سیاسی و انحرافات عقیدتی و فرهنگی را از جمله ویژگی های این امام عنوان کرد و ابراز داشت: شهادت زودهنگام آن حضرت دلیلی بر این است که فعالیت­های فکری و فرهنگی او برای طاغوت، خطرساز بوده است.

وی مبارزه با عقل گرایان افراطی، غلات و دیگر فرقه‌های انحرافی، برتری شگفت انگیز علمی در مناظرات مختلف، برملا کردن چهره مزور و ریاکار مأمون عباسی که برای فریب مردم خود را دیندار و طرفدار دین نشان می­داد، تربیت قریب به ۲۷۶ شاگرد برجسته در علوم مختلف دینی و شاگردان و روات حدیث نظیر علی بن مهزیار اهوازی، محمد بن ابی عمیر، فضل بن شاذان نیشابوری، ارتباط با شیعیان با ایجاد شبکه وکالت و نمایندگی (از بغداد تا کوفه، اهواز، بصره، همدان، قم، ری، سیستان) از دیگر ویژگی های امام جواد(ع) عنوان کرد.

وی ادامه داد: امام جواد(ع) غریبانه و مظلومانه و با لب تشنه همچون جد غریبش حسین به شهادت رسید.

انتهای پیام/

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان