سرپرست ورزش و جوانان تنگستان:

تصویب ۸ میلیارد و نیم اعتبار برای سال ۹۷/ راهکار ما برای احیای فوتبال اهرم، راه اندازی مدارس فوتبال است

تصویب ۸ میلیارد و نیم اعتبار برای سال ۹۷/ راهکار ما برای احیای فوتبال اهرم، راه اندازی مدارس فوتبال است

سرپرست ورزش و جوانان تنگستان گفت: برای سال ۹۷، مجموع اعتبارات عمرانی ما برای حوزه ی ورزش و جوانان، با افزایش یک و نیم برابری نسبت به سال گذشته، مبلغ ۸ و نیم میلیارد می باشد.

به گزارش سپاس، سرپرست اداره ورزش و جوانان تنگستان، در نشست خبری خود که بمناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: بهترین راه برای احیای فوتبال اهرم، تقویت فوتبال پایه از طریق راه اندازی مدارس فوتبال می باشد؛ که ما پس از جلسه با پیشکسوتان فوتبال اهرم، این راه کار را برای ایشان شرح دادیم که متاسفانه تا به الان فقط باشگاه امید برای تاسیس مدرسه فوتبال اقدام کرده است.

همت نظاماتی در خصوص پروژه ی استخر که یکی از مطالبات چندین ساله و جدی جوانان و ورزشکاران است، گفت: با پیگیریهای نماینده محترم شهرستان، اعتباری معادل ۴ میلیارد از اعتبارات ملی ابلاغ شده است، که در صورت تخصیص این اعتبار، این پروژه را تا یک سال دیگر به اتمام می رسانیم.

نظاماتی با یادآوری این نکته که همه ساله در گرمترین ایام سال که ماه های تیر و مرداد می باشد، چمن استادیوم ورزشی اهرم خشک می شود، بیان داشت: همواره نگهداری چمن اهرم برای ما یک دغدغه بزرگ  است و با توجه به مشکل کمبود آب و گرمای هوا در این ایام، خشک شدن آن اجتناب ناپذیر است. اما با این وجود توانستیم با پیگیری و تلاش مستمر چمن استادیوم اهرم را احیا کنیم و در حال حاضر وضعیت این چمن به حالت قبل برگشته است.

وی در خصوص وضعیت سالنهای ورزشی خاطر نشان کرد: برای تجهیز سالنها هزینه هایی انجام دادیم و در حال حاضر سیستم های سرمایشی سالنها مشکلی ندارند؛ اما همچنان با کمبودهایی مواجه هستیم که در آینده امیدواریم کمبودها را مرتفع کنیم. برای تجهیز سالن ورزشی بنه گز، ۲۰۰ میلیون اعتبار در نظر گرفته شده و همچنین برای تعویض کف پوش سالن ورزشی فریدنیای اهرم، ۵۰۰ میلیون اعتبار مصوب کرده ایم که به شرط تخصیص آن انجام خواهد شد.

سرپرست ورزش و جوانان تنگستان اجرای پروژه نور استادیوم ورزشی اهرم را از موارد پیشنهادی خود معرفی کرد که با توجه به عدم تصویب اعتبار برای این پروژه در کمیته ی برنامه ریزی شهرستان، ابراز امیدواری کرد که در سال آینده این مهم اتفاق بیفتد.

وی در انتهای این نشست به موضوع بدهی اداره ورزش و جوانان به اداره برق اشاره کرد و گفت: با پرداخت مبلغی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان به حساب اداره برق، کل بدهی مان که میراث چندین سال بوده را به صفر رساندیم و در حال حاضر هیچ گونه بدهی به اداره برق نداریم.

 

انتهای پیام/

 

 

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان