1397/5/18 :: 7:46
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر:

ساخت 1000 واحد مسکونی در 300 روستا استان بوشهر/ خبرنگاران خیرین رسانه هستند

 ساخت 1000 واحد مسکونی در 300 روستا استان بوشهر/ خبرنگاران خیرین رسانه هستند

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: در سال جاری به مناسبت تولد امام رضا(ع) در 300 روستای استان بوشهر بیش از 1000 منزل مسکونی برای مددجویان با مشارکت کمیته امدا، سپاه امام صادق(ع)، ستاد فرمان امام(ره) و ستاد خیرین استان بوشهر احداث خواهد شد و سعی داریم در استان بوشهر هیچ گونه نیازمندی به مسکن نداشته باشیم.

به گزارش سپاس؛ لطفی مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر در حاشیه کمیته برنامه ریزی کمیته امداد استان گفت: با فرهنگ سازی توسط رسانه های مکتوب و مجازی رویکرد مردم و خانواده های تحت پوشش نسبت به کمیته امداد از حمایتی به خدماتی خارج شده است و ظرفیت ها افزایش داده هشده است.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهراظهار کرد: در سال جاری به مناسبت تولد امام رضا(ع) در 300 روستای استان بوشهر بیش از 1000 منزل مسکونی برای مددجویان با مشارکت کمیته امدا، سپاه امام صادق(ع)، ستاد فرمان امام(ره) و ستاد خیرین استان بوشهر احداث خواهد شد و سعی داریم در استان بوشهر هیچ گونه نیازمندی به مسکن نداشته باشیم.

لطفی با بیان اینکه در عملکرد کمیته امداد اگر انتقاداتی وجود داشته باشد با انتقاد مطرح نمی شود، افزود: خبرنگاران در حوزه کمیته امداد علاوه بر کمک به ترویج فرهنگ خیریه گام برمی دارند به عنوان خیرین امداد هستند و در حالی که امروز با سنت حسنه فاصله بسیار زیاد است اما می توان با رسانه مشکلات را رفع کرد.

وی عنوان کرد: خبرنگاران نقش بسیار ماثر در حقیقت جویی، عدالت خواهی و ارشاد گری در جامعه دارند و هر چقدر بحث در حوزه خبر و خبر رسانی با کیفیت انجام شود زمینه اعتماد مردم نسبت به آن دستگاه بیشتر می شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر ابراز کرد: سطح مشارکت مردم در برنامه های کمیته امداد امام حمینی(ره) از متوسط کشوری بسیار بالا تر است./انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان