1397/5/17 :: 11:22
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
استاندار بوشهر:

مدیران دستگاه های اجرایی پاسخ گو خبرنگاران باشند/ هدف دشمن ناامید کردن مردم است

مدیران دستگاه های اجرایی پاسخ گو خبرنگاران باشند/ هدف دشمن ناامید کردن مردم است

استاندار بوشهر گفت: به همه مدیران دستگاه های اجرایی استان توصیه می کنم پاسخ گو خبرنگاران باشند و اگر امکان پاسخ گویی وجود ندارد شفاف به خبرنگاران بگویند و پاسخ را به زمان دیگری موکول کنند.

به گزارش سپاس؛ عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر در جمع خبرنگاران با تبریک به مناسبت سالروز شهید صارمی، گفت: رسانه ها با هدف توسعه همه جانبه استان در حال فعالیت هستند که در کنار این توسعه نقدهایی منتشر می شودکه مسئولین استان قطعا این انتقادات را می پذیرند.

گراوند اظهار کرد: رسانه ها به عنوان واسط جامعه و دستگاه های اجرایی هستند که سخترین کار است، اما به دلیل بروز بودن هیچ وقت کهنگی ندارد؛ اگر جامعه ای بخواهد پیشرفت داشته باشد باید رسانه هدر آن جامعه آزاد باشند تا بتوانند انتقادهای سازنده ای داشته باشند.

رئیس شورای تامین استان بوشهر  با بیان اینکه انتقادات تند در جای خود سازگار است، افزود: باید قدر فضای موجود در چامعه بدانیم و به عنوان کارگزاران دولت از زحمات همه خبرنگاران و فعالین عرصه خبر قدردانی میکنم.

گراوند عنوان کرد: به دلیل اینکه امکان دارد رسانه ها توسط دستگاهی به سمت دستگاه قضایی ارجاع داده شوند به همین دلیل خبرنگاری جزء مشاغل سخت است اما خبرنگاران می توانند با بیان واقعیت در مضای مکتوب و مجازی جاری شوند.

وی ابراز کرد: رسانه اگر واقعیت را بیان نکند بین خود و جامعه فاصله ایجاد می کند و باید مراقب باشیم در آستانه چهلمین پیروزی انقلاب اسلامی با وجود همه کاستی هایی که وجود دارد، امروز دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی ایران در حال کاهش امید در جامعه هستند اما مردم هوشیار هستند.

استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: مراقب باشیم ریشه امید مردم را نزنیم، چون هدف دشمن این است که ناامیدی ایجاد کند.

گراوند تصریح کرد: به همه مدیران دستگاه های اجرایی استان توصیه می کنم پاسخ گو خبرنگاران باشند و اگر امکان پاسخ گویی وجود ندارد شفاف به خبرنگاران بگویند و پاسخ را به زمان دیگری موکول کنند.

وی ادامه داد: همه مواردی که خبرنگاران از طریق شبکه های اجتماعی و حضوری مطرح می کنند به دستگاه های متولی ارجاع و مورد پیگری قرار می گیرد./انتهای پیام

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان