1397/5/17 :: 7:50
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر
در مراسم بزرگداشت روز خبرنگار

خبرنگار با قلم خود زنگ هشدار را به صدا در می آورد/ رسانه ها چراغ راه هستند

خبرنگار با قلم خود زنگ هشدار را به صدا در می آورد/ رسانه ها چراغ راه هستند

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر گفت: وقتی به کارنامه خبرنگاران نگاه می کنیم متوجه می شویم با توجه به حساسیت ها و شرایط انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف خبرنگار هوشیاری می دهد و با قلم خود زنگ هشدار را به صدا در می آورد.

به گزارش سپاس؛ مراسم بزرگداشت روز خبرنگار با همت سازمان بسیج رسانه استان بوشهر با حضور فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر، شهرام فرهادی خبرنگار ارشد شبکه خبر، مدیران دستگاه های اجرایی و خبرنگاران استان بوشهر در حسینیه عاشقان ثارالله بوشهر برگزار شد.

علی رزمجو فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با تبریک به مناسبت سالرزو شهادت شهید صارمی، گفت: امروز خبرنگاران با استفاده از ابزارهای مختلف مانند تلویزیون، رادیو، روزنامه و فضای مجازی با همه مردم ارتباط برقرار می کنند و می توانند به خوبی در فرهنگ جامعه نقش ایفا کنندو بیانگر واقعیت های جامعه باشند.

بدون عنوان

رزمجو اظهار کرد: رسانه های گروهی و خبرنگاران می توانند به خوبی تصویری از جهان برای اقشار مختلف مردم نشان دهند و موج عظیمی را با خود به صورت ساماندهی شده همراه کنند و گوینده با توجه به شرایط در عرصه های مختلف می توان به خوبی تصمیم گیری و بیاندیشد.

فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر افزود: خبرنگاران برای پردازش به موضوعات مختلف جامعه را جهت می دهند و به شکل گیری مفاهیم و رفتارهای جامعه کمک می کنند، امروز خبرنگاران می توانند مطالب را دسته بندی در ابعاد مختلف منتشر کنند.

بدون عنوان

وی بیان کرد: هنر خبرنگار آمیخته با ادب و تفکر است، همراه با قدرت تجزیه و تحلیل برای رسیدن به اهداف انقلاب اسلامی است، وقتی به کارنامه خبرنگاران نگاه می کنیم متوجه می شویم با توجه به حساسیت ها و شرایط انقلاب اسلامی در عرصه های مختلف خبرنگار هوشیاری می دهد و با قلم خود زنگ هشدار را به صدا در می آورد.

عضو شورای تامین استان بوشهر عنوان کرد: خبرنگاران با هنر خود تصاویری از یک جامعه به مقیاس جهانی نشان می دهند و با قلم خود در عرصه مختلف فرهنگ اعتقاد اسلامی پدیده ای را به وجود می آورند که چراغ راه افرادی است که در همه مسائل فعالیت می کنند.

بدون عنوان

فرمانده سپاه امام صادق(ع)استان بوشهر خاطرنشان کرد: امروز دشمن با همه ابزارهای رسانه ای وارد صحنه شده است تا در براندازی نظام دستی بر آتش داشته باشد که خبرنگاران مانند گذشته وظیفه دارند با بکارگیری ابزارهای مختلف در روشنگری جامعه و حفظ اقتدار از خاکریزها مستحکم دفاع کنند.

وی ادامه داد: باید مانند دوران دفاع مقدس امروز همه سلیقه ها در کنار هم قرار بگیرند و برای دفاع از انقلاب اسلامی مانند 40 سال گذشته دشمن را مایوس کنیم.

بدون عنوان

رسانه ها همیشه در کنار مردم هستند

عبدالله نجفی مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر گفت: حدود 7 سال است که به عنوان مسئول سازمان بسیج رسانه استان در حوزه های مختلف رسانه و فضای مجازی برنامه هایی اجرا کرده ام و قبل از این نیز در کنار خبرنگاران استان بوشهر حضور داشتم.

  بدون عنوان

مسئول سازمان بسیج رسانه استان بوشهر اظهارکرد: رسانه ها قصد دارند جای پای شهدا بگذارند که به خوبی به رسالت خود عمل کردند و همیشه در کنار بسیج و مردم قرار دارند.

بدون عنوان

در ادامه شهرام فرهادی خبرنگار شبکه خبر اشاره ای به رسالت خبری و خبرنگار کرد و از دو خانواده شهدای شهر بوشهر تجلیل شد.

بدون عنوان

/ انتهای پیام

 

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان