معاون ورزش و جوانان بوشهر:

برنامه نخبه پروری در ورزش استان بوشهر تدوین می‌شود

معاون اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر گفت: طرح نخبه پروری و کشف استعدادهای ورزشی جوانان و نوجوانان در استان بوشهر برگزار می شود.

به گزارش سپاس، موسی کشتکار بعد از ظهر سه شنبه در نشست با هیئت های ورزشی استان بوشهر اظهار داشت: یکی از وظایف هیات های ورزشی شناسایی و پرورش استعداد های جوانان و نوجوانان در رشته های ورزشی است.

وی با بیان کرد: یکی از اولویت های اداره کل ورزش و جوانان در استان بوشهر اجرای طرح های نخبه پروری است که برنامه جدیدی در همین راستا در دستور کار سال ۹۷ این اداره قرار گرفته است.

معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر خطاب به مسئولان هیئت های ورزشی استان بیان کرد: هیات ها ظرفیت های موجود برای انجام هرچه بهتر و بیشتر برای اجرای برنامه های نخبه پروری را شناسایی و برنامه های خود را اعلام کنن


کشتکار خاطر نشان کرد: هر هیئت ظرفیت های متفاوتی را دارد که باید برای اجرای بهتر، شناسایی و از آنها در راستا خروجی بهتر استفاده کنند.
وی با بیان اینکه فصل تابستان موقعیت مناسب برای استعداد یابی است، گفت: باید به نحوی برنامه ریزی شود که پرورش استعداد ها در زمینه های مختلف ورزشی به قهرمانی و نخبه پروری تبدیل شود.مهر

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان