تیم‌های فناوری‌های پهپاد استان بوشهر از ظرفیت بالایی برخوردار هستند که باید این ظرفیت را در بخش‌های مختلف بکار گرفت.

تیم‌های فناوری‌های پهپاد استان بوشهر از ظرفیت بالایی برخوردار هستند که باید این ظرفیت را در بخش‌های مختلف بکار گرفت.

استاندار بوشهر گفت: تنها راهکار خروج موفق از شرایط کنونی اقتصادی کشور تقویت رویکرد دانش محور نسبت به مسائل اقتصادی و توسعه فعالیت های شرکت های دانش بنیان است.

عبدالکریم گراوند یکشنبه شب در نشست با شرکت های دانش بنیان استان بوشهر افزود: در این ارتباط با هدف بررسی مشکلات شرکت های دانش بنیان که متشکل از جوانان کارآفرین است، کارگروه تخصصی در این استان تشکیل می شود.
وی اضافه کرد: با توجه به ظرفیت شرکت های دانش بنیان این استان بخشی از مشکلات کارآفرینان، تولیدکنندگان و صنعت‌گران با تسهل‌گری دستگاهای اجرایی برطرف می‌شود.
گراوند ادامه داد: استاندار بوشهر توسعه فعالیت های مجموعه پارک علم و فناوری خلیج فارس را در گرو توسعه زیرساخت های آن از جمله تکمیل طرح ساخت پارک و مرکز رشد علم و فناوری خلیج فارس عنوان کرد.
وی با اشاره به ظرفیت آبزی پروری استان بوشهر گفت: فعالیت شرکت های طرح پرورش ماهی در قفس با مشارکت بنیاد مستضعفان برای تولید، اشتغال و صادرات در استان بوشهر آغاز شده و میزان سرمایه‌گذاری آن در مدت کمتر از سه سال برمی‌ گردد.
استاندار بوشهر اظهار داشت: حوزه صنعت نفت و گاز باید به شرکت‌های دانش‌ بنیان برای اجرای طرح‌های مختلف از جمله کاهش آلایندگی‌های زیست محیطی اعتماد کند.
وی بیان کرد: باید از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان در اجرا و خرید پنل های خورشیدی برای تولید انرژی در مناطق مختلف استان استفاده شود.
گراوند گفت: تیم‌های فناوری‌های پهپاد استان بوشهر از ظرفیت بالایی برخوردار هستند که باید این ظرفیت را در بخش‌های مختلف بکار گرفت.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با پیگیری های انجام شده در موضوع های زیرساختی پارک علم و فناوری و برطرف کردن مشکلات آن، شمار واحدها و شرکت های دانش بنیان این استان رشد و توسعه یافته اند.
سعید زرین فر افزود: برای رسیدن به رونق و پیشرفت اقتصادی باید از ظرفیت شرکت های دانش بنیان در استان بوشهر استفاده شود.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان