کمیته راهبری شهر هوشمند بوشهر تشکیل شد

معاون استاندار بوشهر از اجرای طرح هوشمندسازی شهر بوشهر خبر داد و گفت: برای حمایت از طرح‌های هوشمندسازی، کمیته راهبری شهر هوشمند بوشهر تشکیل شده است.

به گزارش  سپاس، سعید زرین‌فر پیش از ظهر امروز در آیین افتتاح کارگاه آموزشی هوشمندسازی ساختمان در استان بوشهر با بیان اینکه هوشمندسازی جوامع یکی از ضرورت‌های جوامع است اظهار داشت: هوشمندسازی  جوامع نه تنها سبب صرفه‌‌جویی انرژی و تسریع در ارائه خدمات می‌شود بلکه رفاه و آسایش شهروندان در پی دارد.

وی، ارتقاء امنیت و رفاه شهروندان را از مزیت‌های شهر هوشمند دانست و تصریح کرد: شهر هوشمند بوشهر به عنوان پایلوت شهر هوشمند کشور تعیین شده که در این راستا اقدامات لازم برای عملیاتی شدن آن انجام شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با بیان اینکه در اجرای این طرح خدمات گوناگون از طریق سیستم الکترونیکی به شهروندان ارائه می‌شود گفت: اجرای پروژه شهر هوشمند زمینه ارائه خدمات بهتر و مطلوب‌تری برای آسایش و رفاه بیشتر مردم فراهم می‌کند.

کمیته راهبری شهر هوشمند بوشهر تشکیل شد

زرین‌فر از تشکیل کمیته راهبری شهر هوشمند بوشهر خبرداد و بیان کرد: برای حمایت از طرح‌های هوشمندسازی، کمیته راهبری شهر هوشمند بوشهر تشکیل شده است.

وی افزود: طرح‌های هوشمندسازی در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان بوشهر مورد توجه و تخصیص اعتبارات آن در اولویت قرار دارد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر با قدردانی از توجه اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر در ایجاد کارگاه آموزشی هوشمندسازی ساختمان افزود: این کارگاه نقش مهمی در ارتقاء مهارت‌آموزی دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها در رشته‌‌های مختلف دارد.

زرین‌‌فر بیان کرد: اجرای طرح کارگاه آموزشی هوشمندسازی فرصت مناسبی را برای ایجاد اشتغال دانش‌آموختگان فراهم می‌کند که از توجه اداره کل آموزش فنی و حرفه‌‌ای استان در این زمینه قدردانی می‌شود

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان