رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر:

دانشگاه‌های بوشهر و اسپانیا تفاهم نامه همکاری امضا کردند

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: دانشگاه‌های بوشهر و اسپانیا توافق کردند که برای بین‌المللی سازی آموزش عالی با هم همکاری کنند در این باره با هم تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

به گزارش سپاس از بوشهر، در این تفاهم نامه که با همت علی اکبری عضو هیات علمی دانشکده ادبیات و علوم انسانی دانشگاه خلیج فارس امضا شد، 2 دانشگاه توافق کردند برای بین‌المللی سازی آموزش عالی با یکدیگرهمکاری داشته باشند. 

اجرای دوره‌های آموزشی و دعوت از اعضای هیات علمی برای شرکت در دوره‌ها، آموزش دانشجو در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا، ویرایش و نشر موضوع های مشترک، تبادل اعضای هیات علمی و اجرای طرح ‌های توسعه فناوری از جمله بندهای گنجانده شده در این تفاهم نامه است.

 

همچنین اجرای طرح های دوره‌های کارشناسی ارشد، مشاوره‌های بین دانشگاهی و تبادل اطلاعات در برنامه‌های آموزشی و پژوهشی از دیگر موارد تاکید شده در این تفاهم نامه همکاری مشترک است. دوره اجرای این تفاهم نامه در مرحله نخست برای پنج سال است که پس از انجام ارزیابی پیش از پایان دوره قابل تمدید خواهد بود.

گفتنی است دانشگاه خلیج فارس بوشهر در چند هفته گذشته برای توسعه تبادلات دانشگاهی و فرهنگی در عرصه های آموزشی و پژوهشی با موسسه فناوری دهلی کشور هند و یکی از دانشگاه های معتبر مالزی تفاهم نامه همکاری امضا کرد.
انتهای پیام/

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان