رئیس شبکه بهداشت دشتستان:

کمبود نیرو در بیمارستان شهید گنجی برازجان از مشکلات مهم است

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: کمبود نیرو در بیمارستان شهید گنجی برازجان از مشکلات مهم است.

به گزارش سپاس؛ ماریا خویش‌دوست صبح یکشنبه در مراسم معارفه رئیس جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان اظهار داشت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت، بار سنگین هزینه های درمانی تا حدود زیادی از دوش مردم برداشته و کمک شایانی به اقشار کم درآمد در زمینه درمان شده است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: طرح تحول سلامت، علیرغم مشکلاتی که در راه اجرای آن وجود داشت، طرح موفقی بود و اگر تمام و کمال اجرا شود بسیاری از مشکلات مردم در حوزه درمان مرتفع می شود.

وی بیان داشت: با اجرای طرح تحول سلامت، توسعه امکانات نرم افزاری و سخت افزاری مراکز بهداشتی و درمانی در دستور کار قرار گرفت و الان در اکثر مراکز ما، این تحولات به چشم می آید.

خویش‌دوست تصریح کرد: متاسفانه کمبود نیرو در بیمارستان شهید گنجی از مشکلات مهم است که امیدوارم با نگاه ویژه مسئولان در این خصوص اقدام شود.

وی با تقدیر از تلاش‌های سرپرست سابق بیمارستان شهید گنجی ابراز داشت: انصافا آقای غلامی از نیروهای شایسته و خدوم بهداشت و درمان است که توانست با تلاش مضاعف و همتی والا، بیمارستان شهید گنجی را علیرغم وجود مشکلات کمبود نیرو و غیره، بخوبی مدیریت کند.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان برای رئیس جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان آرزوی موفقیت کرد.

لزوم افزایش نیروهای بخش درمان

رئیس جدید بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز در این آئین اظهار داشت: خدمت به مردم شریف شهرستان دشتستان برای اینجانب افتخار بزرگی است و امیدوارم بتوانم خدمتگزاری شایسته برای مردم باشم.

دکتر عبدالرسول ملاح زاده افزود: بیمارستان شهید گنجی، تنها مرکز درمانی شهرستان است و با وجود گستردگی شهرستان و مراجعه فراوان به این مرکز، توجه ویژه مسئولان را می طلبد و انتظار حمایت دارم.

ملاح زاده بیان داشت: با وجود مراجعات فراوان مردم، افزایش نیروهای بخش درمان ضروری است و امیدوارم مسئولان در این خصوص مساعدت کنند.

وی خاطرنشان کرد: برای خدمت بهتر به مردم، نیازمند همراهی و همکاری مسئولان شهرستان هستیم و امیدوارم با تعامل سازنده با همه نهادهای شهرستان، در انجام خدمت به مردم موفق تر باشیم.

در این مراسم از زحمات نظر غلامی تقدیر شد و دکتر عبدالرسول ملاح زاده به عنوان رئیس جدید بیمارستان شهید گنجی معارفه شد. دکتر عبدالرسول ملاح زاده، متخصص گوش، حلق و بینی است.

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان