1397/4/26 :: 9:15
لینک خبر چاپ خبر ارسال خبر

پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی-هنری دلوار پنج ساله شد

پروژه نیمه تمام مجتمع فرهنگی-هنری دلوار پنج ساله شد

بیش از 5سال پیش کلنگ مجتمع فرهنگی شهید رئیسعلی دلواری در بندر دلوار برای فعالیتهای فرهنگی و هنری زده شده است ولی هنوز این بنای فرهنگی نیمه تمام رها شده است.

به گزارش سپاس؛ در سالهای گذشته  مجتمع فرهنگی شهید رئیسعلی دلواری که در شهر دلوار واقع شده است سفت کاری شده و قسمتی از نمای آن انجام گرفته است، اما مدت بسیار زیادی است که این پروژه به حال خود رها شده است و خبری از ساخت و ساز در این پروژه مشاهده نمی شود.

اجرای ساخت و ساز پروژه توسط پیمانکار قطع شده و مدت زمان زیادی  است که در شهر دلوار به حال خود رها شده است.

هم اکنون در اثر عدم مناسب سازی و حفظ این بنا نیمه کاره  بزودی شاهد مخروبه شدن این بنا می شویم.

یکی از فعالان فرهنگی شهر فرخ شهر در گفتگو با خبرنگارسپاس با اشاره به کمبود فضاهای فرهنگی در این شهر، اظهار داشت: با احداث این مجتمع فرهنگی بسیاری از مشکلات  در خصوص کمبود فضا برای برگزاری برنامه های فرهنگی حل می شود.

محمدی ادامه داد: مجتمع فرهنگی شهید رئیسعلی دلواری در یکی از بهترین مکان  قرار دارد و اتمام ساخت این بنای فرهنگی موجب می شود که این بندر از نظر فرهنگی و هنری که در حال کما می باشدنیز رونق بگیرد.

وی یادآور شد: ضرورت دارد هرچه سریعتر این مکان فرهنگی به اتمام برسد و تا حفاظت های لازم از آن صورت گیرد.

مسئول انجمن های فرهنگی شهر دلوار گفت: اتمام این پروژه می توان بسیاری از مشکلات در حوزه فرهنگی این شهر را مرتفع کند.

عباس حاجی زاده ادامه داد: پروژه مجتمع فرهنگی  دلوار دارای سالن اجتماعات، کتابخانه، کلاس های فرهنگی وسالن مطالعه و محل تمرین های بسیاری از گروه های طنز پرداز و فرهنگی دیگر ... است که در حدود بیش از5 سال است هیچ اقدامی برای اتمام این پروژه انجام نشده است.

وی تاکید کرد: در سال های  قبل یعنی سالهای اوایل کلنگ زنی تا حدودی ساخت و ساز می شد و اعتباری به آن تعلق می گرفت اما هم اکنون در حدود 5سال است که حتی پیمانکار هم در محل ساخت آن دیده نشده است.

وی ادامه داد: ضروری است که هرچه سریعتر ساخت و ساز این مجتمع فرهنگی در دستور کار مسئولان مربوطه قرار گیرد واین پروژه به اتمام برسد

ثبت نظر

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط "مدیریت سپاس" در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد
  • نظرات

    هیچ نظری در مورد این خبر تاکنون ثبت نشده است.

    آخرین اخبار استان